Transparentna agencja – MSLGROUP ujawnia system wynagrodzeń

Informacja Prasowa - 01.12.2016
33

MSLGROUP jako pierwsza konsultingowa firma Public Relations w Polsce ujawnia system wynagrodzeń

MSLGROUP przedstawiła pracownikom widełki płacowe i staż pracy na poszczególnych stanowiskach. Ruch ten jest odpowiedzią nie tylko na potrzeby pracowników, ale również klientów, którzy mają kłopoty z porównaniem ofert różnych agencji PR ze względu na brak wypracowanych standardów nazewnictwa stanowisk względem doświadczenia. Firma zobowiązała się także informować o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia w ogłoszeniach rekrutacyjnych.

Dzięki tak transparentnym zasadom zyskają wszystkie strony:

  • Klienci: przejrzysta struktura stanowisk wraz z wynagrodzeniem da klientom jasny ogląd kosztów agencji. Dzięki temu łatwiej będzie im porównywać oferty agencji i nie przepłacać za niewykwalifikowanych ekspertów na wysokich stanowiskach.
  • Pracownicy: będą znali reguły panujące w miejscu zatrudnienia, a co za tym idzie będą mieli możliwość zaprojektowania swojej ścieżki rozwoju w oparciu o kompetencje, które muszą zdobyć oraz wynagrodzenie jakie są w stanie uzyskać.
  • Pracodawca: będzie w stanie łatwiej zarządzać kapitałem ludzkim i lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów, co przełoży się bezpośrednio na rozwój biznesu.

Ponieważ na co dzień zajmujemy się reputacją, nie możemy zapominać o własnym wizerunku. Ujawnienie widełek płacowych to ruch fair wobec naszych pracowników i klientów. Transparentność jest ważnym elementem budowania odpowiedzialnego biznesu – mówi Sebastian Hejnowski, CEO MSLGROUP na region Europy Środkowej i Wschodniej.

Mamy świadomość, że pracujemy z najlepszymi. Dlatego tak ważny jest dla nas rozwój, poszerzanie kompetencji i wiedzy naszych pracowników. Bardzo mnie cieszy, że wypracowane u nas rozwiązanie, czyli jasno określona ścieżka rozwoju, zarówno ekspercka jak i managerska oraz jawny system wynagrodzeń, pozwala naszym pracownikom na świadome zarządzanie i indywidualne zaprojektowanie rozwoju swojej kariery zawodowej – mówi Angelika Frańczak, HR Director MSLGROUP Poland.

MSLGROUP

Comments

comments

33
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...