Transmisja Gali KnockOut Boxing Night w WP Pilot

Informacja Prasowa - 28.05.2021
111

Transmisja Gali KnockOut Boxing Night w WP Pilot

Transmisja Gali KnockOut Boxing Night w WP Pilot

W niedzielę, 30 maja o godzinie 17:45, kibice będą świadkami polskiego starcia o pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej. Mateusz Masternak wraz z Adamem Balskim zmierzą się podczas gali KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie. W main evencie zmierzą się ze sobą Artur Szpilka i Łukasz Różański. Galę w systemie PPV transmitować będzie platforma WP Pilot.

Od ponad roku rozwijamy ofertę płatnych wydarzeń sportowych (Pay Per View). Po transmisjach gal MMA proponujemy teraz użytkownikom WP Pilota galę bokserską z hitową walką Szpilka – Różański. Jednocześnie pracujemy nad pozyskaniem praw do kolejnych wydarzeń sportowych mówi Jacek Amsterdamski, wicenaczelny WP, Head of Video.

WP Pilot umożliwi zakup dostępu do Gali KnockOut Boxing Night 15. Transmisja odbędzie się w jakości Full HD. Cena dostępu będzie wynosić 22,99 zł do soboty 29 maja. W niedzielę 30 maja cena dostępu wzrośnie do 26,99 zł.

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online, która oferuje elastyczne pakiety bez zobowiązań i długoterminowych umów. Serwis współpracuje z największymi podmiotami na rynku i umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów.

W ofercie znajdują się stacje ogólnotematyczne, filmowe, sportowe oraz te dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows, Huawei Mobile Services, Samsung Smart TV, LG Smart TV oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Mediapanelu w kwietniu 2021 roku z WP Pilot korzystało niemal 2,3 mln realnych użytkowników.

Comments

comments

111
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...