Tomasz Włodarczyk w Sport.pl

Informacja Prasowa - 19.11.2019
5

Tomasz Włodarczyk w Sport.pl

1 stycznia 2020 r. do zespołu serwisu Sport.pl dołączy Tomasz Włodarczyk, dotychczas wieloletni dziennikarz „Przeglądu Sportowego”. Wzmocni dział piłkarski serwisu przed gorącym okresem Euro 2020.
Tomasz Włodarczyk w Sport.pl skoncentruje się na piłce nożnej, a także – wraz z Pawłem Wilkowiczem i Michałem Gąsiorowskim – będzie współgospodarzem popularnego cotygodniowego magazynu wideo „Sekcja piłkarska”.
Tomasz Włodarczyk będzie wzmocnieniem działu piłkarskiego Sport.pl, weźmie udział m.in. w intensywnych przygotowaniach redakcji do rozgrywek Euro 2020.
Tomasz Włodarczyk jest jednym z najbardziej wszechstronnych dziennikarzy sportowych, ze świetnymi kontaktami, z talentem i do zdobywania newsów, i do form reporterskich. Mogę powiedzieć bez żadnej przesady, że w sprawie jego przejścia do Sport.pl porozumieliśmy się w okamgnieniu. Teraz możemy planować przygotowania do Euro 2020 z jeszcze większym rozmachem – mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl.
Tomasz Włodarczyk przez ponad 6 lat był dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”, a w latach 2013-2018 pełnił funkcję wicenaczelnego tytułu. Wcześniej pracował m.in. w Orange Sport oraz w „Fakcie”.
Tomasz Włodarczyk, fot. Piotr Kucza

Comments

comments

5
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...