Tomasz Szewczyk dołącza do zespołu kreacji agencji Kalicińscy.com jako Senior Copywriter

Informacja Prasowa - 15.02.2018
181

Tomasz Szewczyk dołącza do zespołu kreacji agencji Kalicińscy.com jako Senior Copywriter

Dział kreacji Kalicińscy.com powiększył się o kolejną osobę. Do zespołu agencji dołączył Tomasz Szewczyk, który objął stanowisko Senior Copywritera. Dzięki swojemu doświadczeniu, Tomek jest kolejnym wzmocnieniem kreacji Kalicińscy.com w obszarze ATL.

Tomasz Szewczyk związany jest z branżą reklamową od 10 lat, jego doświadczenie obejmuje przede wszystkim kampanie 360. Do zespołu Kalicińscy.com przechodzi z OS3.

„Kontynuujemy wzmocnienia i ekspansję w zakresie ATL i Full Service, stawiamy przede wszystkim na ludzi z doświadczeniem i takich którzy podzielają naszą wizję współczesnej reklamy. Tomek zdecydowanie jest jedną z takich osób. ” – Kuba Kaliciński, CEO Kalicińscy.com

Tomasz Szewczyk pierwsze copywriterskie kroki stawiał w agencji Heureka (dziś VML Poland), następnie doświadczenie zdobywał w agencjach Ogilvy & Mather, Tippingpoint, Directors, Walk, J. Walter Thompson Group Poland oraz BARDZO. W ciągu swojej kariery współtworzył kampanie dla takich marek i firm jak Allegro, BGŻOptima, BMW, Danone, Deutsche Bank, Ferrero, Intel, Mazda, Tyskie, Żywiec Zdrój. Projekty, przy których pracował, zdobywały nagrody w konkursach Epica Awards, Golden Arrow, Golden Drum, KTR, Mixx Awards. Jest m.in. autorem scenariusza do zeszłorocznego spotu Allegro „Bal”. Miłośnik amerykańskiej powieści, włoskiej kuchni i polskich gitar.

Comments

comments

181
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...