Tomasz Pyzałka nowym członkiem zespołu PR SKODA Polska

Informacja Prasowa - 13.05.2019
142

Tomasz Pyzałka nowym członkiem zespołu PR SKODA Polska

Tomasz Pyzałka dołączył do Volkswagen Group Polska jako specjalista ds. komunikacji w zespole ŠKODY. Wcześniej stanowisko to pełnił Hubert Niedzielski, obecnie kierownik ds. PR marki Volkswagen.

W zespole PR ŠKODA Tomasz Pyzałka będzie odpowiedzialny m.in. za bieżącą współpracę z mediami w zakresie obsługi parku prasowego oraz realizację strategii PR marki ŠKODA w obszarze polityki informacyjnej.

Jednym z głównych wyzwań zawodowych w 2019 roku będzie komunikacja PR dwóch kluczowych premier dla ŠKODY, SCALI oraz KAMIQ. Oferta marki zostanie poszerzona o dwa zeletryfikowane modele: w pełni elektryczną ŠKODĘ CITIGO oraz ŠKODĘ SUPERB z napędem hybrydowym typu plug-in.

Tomasz Pyzałka przy realizacji projektów w zespole ŠKODY będzie korzystał z kompetencji nabytych podczas sześcioletniej pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. gdzie pełnił funkcję specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej i PR, a następnie starszego specjalisty ds. analiz rynku.

Odpowiadał on m.in. za tworzenie regularnej analizy branży automotive, koncentrując się na rozwoju napędów nisko- i bezemisyjnych oraz za koordynację i reprezentowanie firmy w ramach europejskich projektów z zakresu elektromobilności.

źródło:http://www.mototarget.pl/news,tomasz_pyzalka_nowym_czlonkiem_zespolu_pr_skoda_polska,25477.html

LinkedIn Tomasz Pyzałka – https://www.linkedin.com/in/tomasz-pyzałka-85461240/

 

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...