Tomasz Kułakowski w Agencji N42 Creative Solutions

Informacja Prasowa - 11.06.2024
68

Tomasz Kułakowski, objął stanowisko Head of Content w Agencji N42 Creative Solution

Tomasz Kułakowski, dotychczasowy rzecznik prasowy producenta napojów Krynica Vitamin, objął stanowisko Head of Content w Agencji N42 Creative Solutions. Były korespondent Polsatu w Moskwie i były dziennikarz Czarno na Białym w TVN24 będzie zarządzał zespołem odpowiedzialnym za strategię, tworzenie i dystrybucję treści.

 Tomasz Kułakowski w swojej karierze zawodowej operował słowem, obrazem i dźwiękiem, pracując dla prasy, radia i telewizji. Chcemy wykorzystać jego dziennikarski warsztat z doświadczeniem w PR, by tworzyć angażujące treści dla naszych klientów. Stawiamy na kreacje w social mediach, ale też tworzenie mniejszych i większych form wideo dla naszych partnerów biznesowych. Mamy ambitne plany – powiedziała Joanna Wilczek, szefowa Agencji N42 Creative Solutions.

Nowoutworzony zespół ds. treści w N42 Creative Solutions odpowiadać będzie za działania content marketingowe, dbając o jakość i spójność treści. Do jego zadań będzie należeć m.in. monitorowanie wyników kampanii, raportowanie oraz dostosowanie strategii
w oparciu na analizach efektywności.

Tomasz Kułakowski z Krynicą Vitamin był związany od grudnia 2020 roku. Odpowiadał za public relations, relacje inwestorskie, działania CSR i komunikację wewnętrzną. Wcześniej w 2020 roku był reporterem programu „Czarno na Białym” w TVN24. W latach 2012-2019 pracował jako korespondent telewizji Polsat w Moskwie. Wcześniej w latach 2008-2011 był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia. Publikował w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowej Europie Wschodniej”. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną w Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Comments

comments

68
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...