Tomasz Bogdanowicz otworzył agencję marketingu sprzedażowego „Shopper Link”

Jerzy Ciszewski - 15.01.2019
178

Tomasz Bogdanowicz otworzył agencję marketingu sprzedażowego „Shopper Link”

Tomasz Bogdanowicz otworzył agencję marketingu sprzedażowego „Shopper Link”

Na polskim rynku pojawiała się nowa agencja świadcząca kompleksowe usługi w zakresie komunikacji marketingowej – Shopper Link. Jej wyróżnikiem jest stawianie na równi wizerunkowego wymiaru budowania marki, jak i aspektu sprzedażowego. Założycielem jest Tomasz Bogdanowicz, który przez ostatnich 6 lat był związany z Walk, gdzie m.in. pełnił obowiązki Managing Partnera oraz Client Service Directora.

„Konsument jeszcze nigdy nic nie kupił. O wydawaniu pieniędzy decyduje shopper, którego potrzeby względem komunikacji marketingowej mogą być zgoła odmienne od potrzeb konsumenta. Pełna, a przede wszystkim skuteczna pod kątem sprzedażowym komunikacja, wymaga uwzględnienia procesu zakupowego jako wielkiego kanału mediowego, a w nim przestrzeni na budowanie doświadczeń odbiorców marki.”

Celem agencji jest tworzenie efektywnej komunikacji marketingowej, ze szczególnym naciskiem na wymiar shopper marketingowy. Shopper Link oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiania strategiczne i komunikacyjne, a także consulting i warsztaty. Posiada również ofertę dedykowaną start’upom, obejmującą zdefiniowanie komunikacji marketingowej oraz pozwalającą na zaimplementowanie jej w prosty sposób.

Tomasz Bogdanowicz od ponad 16 lat jest związany z branżą marketingową. Specjalizuje się w działaniach z obszaru shopper marketingu. Przed założeniem Shopper Link przez 6 lat pracował w Walk Creative, gdzie odpowiadał za nadzór nad realizacją projektów dla kluczowych klientów agencji oraz rozwijał shopper marketingowe kompetencje firmy. Doświadczenie zawodowe zdobywał również m.in. w Platformie Mediowej Point Group, VA Strategic Communications i Fabryce Pomysłów. Na swoim koncie ma szereg zrealizowanych działań m.in. dla klientów takich jak: Volkswagen, Coca-Cola, Johnson&Johnson, Nikon, Nestle, Atrium, NN IP, CEDC czy Orange. Bogdanowicz angażuje się również w działania dydaktyczne, prowadząc warsztaty i szkolenia w ramach Szkoły Marki SAR oraz wykłady w Collegium Civitas w Warszawie.

Comments

comments

178
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...