„To przechodzi wszelkie przeobrażenie” 
– innowacyjny projekt Valkea dla Manufaktury

Informacja Prasowa - 14.06.2019
38

„To przechodzi wszelkie przeobrażenie” 
– innowacyjny projekt Valkea dla Manufaktury

Agencja marketingowa Valkea odpowiada za kampanię towarzyszącą modernizacji Manufaktury, realizowaną pod hasłem „To przechodzi wszelkie przeobrażenie”.

Motywem przewodnim kampanii są specjalnie zaprojektowane grafiki wykonane techniką podwójnej ekspozycji (dające wrażenie 3D), prezentujące postacie kobiety i mężczyzny w połączeniu z architekturą Manufaktury. Można je zobaczyć na wielkoformatowych billboardach na terenie miasta oraz na Rynku Manufaktury na elewacji wejścia głównego do centrum handlowego. Naprzeciwko wielkoformatowego wydruku stanęła również specjalna luneta umożliwiająca pełen odczyt obrazu. Na terenie Łodzi pojawiły się także specjalne okulary do oglądania przenikających się grafik i kartki pocztowe z motywem kobiety i mężczyzny, informujące o modernizacji. Zastosowanie w kampanii techniki podwójnej ekspozycji ma odzwierciedlić niepowtarzalny i różnorodny charakter, jakim od lat wyróżnia się Manufaktura w Łodzi.

Do zadań agencji należało opracowanie koncepcji projektu, przygotowanie strategii, postów w mediach społecznościowych oraz zaprojektowanie layoutów reklamowych dedykowanych kampanii – kartek pocztowych i plakatów na billboardy w technice podwójnej ekspozycji.

Trwająca od miesiąca modernizacja Manufaktury to największa inwestycja w historii obiektu. Część handlowa Manufaktury funkcjonuje jednak bez zakłóceń, dając tym samym możliwość śledzenia na bieżąco zachodzących zmian.

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...