Timecode Film Production z animacją promującą 
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

Informacja Prasowa - 11.03.2020
287

Timecode Film Production z animacją promującą 
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

Dom produkcyjny Timecode Film Production przygotował animację przewodnią na 18-ty Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina. Będzie ona towarzyszyć promocji Konkursu oraz transmisjom z przesłuchań i koncertów, prowadzonym w internecie przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina.

Dzięki streamingowi online wydarzenie to będzie miało zasięg globalny. Jak można przeczytać w komunikacie NIFC:

„Śladem Konkursu z 2015r. wszystkie przesłuchania będą transmitowane online– jednak w 2020 r. transmisja ta pierwszy raz zostanie przeprowadzona w jakości 4K, wzorem najważniejszych imprez sportowych, takich jak mistrzostwa świata w piłce nożnej. Jako że Konkurs Chopinowski budzi nie mniejsze emocje, jego „kibice” zasługują na dostęp do konkursowych zmagań w tej samej, najwyższej jakości.”

Wszystkie transmisje będzie można śledzić na stronie www.chopin2020.pl oraz na kanale Instytutu Chopina na platformie YouTube, który ma ponad 130 tys. Subskrybentów i blisko 70 mln wyświetleń.

Animacja promująca Konkurs przygotowana przez zespół domu produkcyjnego Timecode Film Production, została zrealizowana w technice 2d z elementami 3d. Jako motyw przewodni wykorzystano plakat tegorocznej edycji, natomiast w warstwie muzycznej finałowy fragment koncertu e-moll Fryderyka Chopina, w wykonaniu Kate Liu –  laureatki III nagrody w poprzedniej edycji Konkursu.

Link do animacji z możliwością pobrania:https://vimeo.com/386948696

Comments

comments

287
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...