Time For Friends startuje z podcastami i kanałem na YouTube IDĘWTANGO

Informacja Prasowa - 19.04.2021
61

Time For Friends startuje z podcastami i kanałem na YouTube IDĘWTANGO

Time For Friends startuje z podcastami i kanałem na YouTube IDĘWTANGO

Miastosfera i Munocast – tak będą nazywały się podcasty realizowane przez redakcje Rytmy.pl i Muno.pl, wchodzące w skład medialnego ekosystemu agencji Time For Friends. Publikowane będą na YouTube na kanale IDĘWTANGO, który zadebiutuje już 20 kwietnia br. o godzinie 20:00 mocnym akcentem, bo ogłoszeniem wyników plebiscytu Munoludy 20XX.

Kanał IDĘWTANGO skupi treści audio i video, tworzone przez zespoły redakcyjne obu portali. W gronie autorów znajdą się nazwiska popularne w świecie muzyki – gospodarzami Miastosfery zostali NOVIKA i Mr. Lex. Materiały będą miały formę vlogów, programów telewizyjnych oraz podcastów dedykowanych muzyce i kulturze hip-hopowej, klubowej, mainstreamowej i alternatywnej. Pojawią się też tematy związane z ekologią, czy stylem życia. W planach są również audycje, gdzie oprócz słowa mówionego, jak ma to miejsce we wspomnianych podcastach, prezentowane będą utwory i sety didżejskie.

– Pracowaliśmy nad tym projektem od początku roku. W polskich mediach wciąż o muzyce niszowej mówi się mało, a jednocześnie subkultury muzyki elektronicznej czy hiphopowej skupiają ogromną społeczność. Kanał IDĘWTANGO będzie tym miejscem, gdzie będą mogli posłuchać i zobaczyć swoich ulubionych artystów. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudować skład redaktorski o kolejne, mocne nazwiska. W ramówkach obu sekcji pojawią się nowe pozycje i formy – mówi Alex Kubaczewski, Dyrektor Kreatywny Time For Friends i jednocześnie redaktor naczelny portali Muno.pl i Rytmy.pl

Nagrania realizowane są w dwóch studiach – jedno znajduje się w Poznaniu, a drugie w Warszawie. Partnerem całego projektu jest Samsung. Realizatorzy będą korzystać z ogromnych możliwości smartfonów Samsung Galaxy S21 Ultra 5G oraz słuchawek Samsung Galaxy Buds Pro.

Inauguracja kanału IDĘWTANGO połączoną będzie z ogłoszeniem wyników plebiscytu Munoludy 20XX organizowanego przez portal Muno.pl, w którym to fani muzyki elektronicznej głosowali na najlepszych twórców i wydarzenia w latach 2019-2020. Redakcja przygotowała dla oglądających wiele niespodzianek – na pewno pojawią się ciekawi goście! Zapraszamy do oglądania w najbliższy wtorek, 20 kwietnia o godzinie 20:00.

Comments

comments

61
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...