TikTok wśród klientów Grayling

Informacja Prasowa - 22.12.2020
96

TikTok wśród klientów Grayling

TikTok wśród klientów Grayling

TikTok, czołowa platforma dla krótkich filmów nagrywanych za pomocą urządzeń mobilnych, wybrała Grayling Poland na swoją agencję PR. Grayling od grudnia wspiera wejście platformy na polski rynek i będzie odpowiedzialny za bieżącą komunikację.  

W ramach współpracy Grayling będzie koordynować działania komunikacyjne TikTok w Polsce, w tym relacje z mediami oraz komunikację B2B. Agencja będzie także budować świadomość marki TikTok oraz pozycjonować ją wśród grup docelowych, a także wspierać kampanie marketingowe. Projekt jest prowadzony przez Annę Popłonkowską, Dyrektor Działu Korporacyjnego.

„Bardzo cieszymy się, że TikTok wybrał nas na swojego partnera, dzięki czemu mamy szansę współpracować z międzynarodowym zespołem TikTok przy budowaniu marki na polskim rynku. Wspieranie tak młodej, świeżej i ambitnej marki to fascynujące zadanie” – powiedziała Klara Banaszewska, Dyrektor Generalna Grayling Poland.

O TikTok

TikTok to czołowa platforma dla krótkich filmów nagrywanych za pomocą urządzeń mobilnych. Firma posiada globalne biura w Los Angeles, Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Berlinie, Polsce, Izraelu, Dubaju, Bombaju, Krajach Nordyckich, Singapurze, Dżakarcie, Seulu i Tokio. Misją firmy jest inspirowanie i wzbogacanie życia ludzi poprzez oferowanie im miejsca do twórczej ekspresji i wymiany doświadczeń, które są prawdziwe, radosne i pozytywne.

Comments

comments

96
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...