TikTok podsumowuje akcję #BookTokPolska i zaprasza na LIVE z Gali Bestsellerów Empiku

Informacja Prasowa - 15.02.2022
203

TikTok podsumowuje akcję #BookTokPolska i zaprasza na LIVE z Gali Bestsellerów Empiku

TikTok podsumowuje akcję #BookTokPolska i zaprasza na LIVE z Gali Bestsellerów Empiku

– Aktywacje wokół wspólnych działań TikToka i Empiku nabierają tempa. Platforma dzieli się pierwszymi wynikami akcji #BookTokPolska udowadniając, że jest idealnym miejscem także dla ambitnych treści. Już dziś TikTok zaprasza także na serię LIVE z Gali Bestsellerów Empiku, którą poprowadzą między innymi znani twórcy platformy.

#BookTokPolska: czas podsumowań

Na TikToku pojawia się coraz więcej edukacyjnych treści. Do tej grupy dołącza także kontent książkowy, który zawojował TikToka w ostatnich tygodniach. W ramach hashtag challenge #BookTokPolska, który wystartował 2 lutego, użytkownicy platformy polecają swoje ulubione pozycje literackie. Ambasadorami wyzwania zostali: @meliczyta, @polishglots, @chorzewska_instaporadnia, @ninaherdus, @literackie_serce oraz @blogerwojciech. Akcja wciąż trwa, a w ciągu zaledwie pierwszego tygodnia użytkownicy opublikowali ponad 3,2 tys. filmów, które zebrały łącznie ponad 3,5 mln polubień. Autorzy najbardziej pomysłowych treści mają szansę na atrakcyjne nagrody – zestawy składające się z książkowych bestsellerów Empiku, limitowanych gadżetów TikToka oraz voucherów do aplikacji Empik Go z tysiącami ebooków, audiobooków i podcastów.

Gala Bestsellerów Empiku na TikToku

Już dziś, 15 lutego, odbędzie się Gala Bestsellerów Empiku, w którą zaangażowany jest także TikTok. Platforma objęła patronatem kategorię „Odkrycia Empiku 2021” wyróżniającą artystów, którzy w minionym roku szczególnie zaznaczyli swoją obecność w świecie kultury. By udostępnić jak najszerszej publiczności dostęp do wydarzenia, o godzinie 19:45, na oficjalnym kanale Empiku (@empik) na TikToku rozpocznie się transmisja LIVE. To jednak nie koniec. Platforma przygotuje dla swoich użytkowników także specjalne relacje, które poprowadzą znani twórcy TikToka.

O tym, co będzie działo się za kulisami Gali, dowiemy się od @pasiekofficial (2,6 mln obserwujących). Jak wyglądają przygotowania w make-up room? Transmisję stamtąd poprowadzi @gabikuczynska (705 tys.). Natomiast z czerwonego dywanu powita nas @damian_tkaczuk (887 tys.).

TikTok zawitał w Empiku na dłużej

W ramach współpracy, w 50 wybranych salonach Empik, pojawiły się także dedykowane półki oznaczone logo TikToka. Znaleźć na nich można wybrane pozycje książkowe polecane przez twórców platformy.

Comments

comments

203
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...