TikTok partnerem Trust and Safety Professional Association

Informacja Prasowa - 26.05.2021
94

TikTok partnerem Trust and Safety Professional Association

TikTok partnerem Trust and Safety Professional Association

– TikTok ogłosił nawiązanie współpracy ze Stowarzyszeniem Trust and Safety Professional Association (TSPA). Dzięki partnerstwu każdy profesjonalista w dziedzinie bezpieczeństwa w TikToku będzie jednocześnie członkiem TSPA. W ramach partnerstwa pracownicy zyskają dostęp do materiałów i zasobów pozwalających rozwinąć karierę ich zawodową. Ponadto, będą mogli oni skorzystać z różnorodnych warsztatów i wydarzeń, a także nawiązać relacje z siecią specjalistów z całej branży.

TikTok dąży do tworzenia przyjaznego i wspierającego środowiska dla wszystkich pracowników, a w szczególności tych, odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa. Zespół ds. zaufania i bezpieczeństwa TikTok stale dokłada starań, aby platforma była bezpiecznym oraz przyjaznym miejscem dla globalnej społeczności. Ponadto, opracowuje oraz egzekwuje Zasady Społeczności TikTok tak, aby użytkownicy mogli publikować kreatywne treści, a jednocześnie korzystać z platformy nie obawiając się naruszających regulamin TikToka treści.

Członkowie zespołu ds. bezpieczeństwa muszą z wyprzedzeniem identyfikować ewoluujące treści naruszające Zasady. Ponadto, do ich zadań należy także podejmowanie sprawiedliwych i spójnych decyzji dotyczących polityki TikToka oraz moderacji generowanych przez użytkowników treści. Zapewnienie dostępu do programów poprawiających samopoczucie i odporność na stres ma kluczowe znaczenie dla wspierania pracowników TikToka w tych niezwykle trudnych wyzwaniach.

„Chcemy, aby użytkownicy TikToka czuli się w pełni komfortowo i bezpiecznie, podczas tworzenia i odkrywania treści na platformie. Zaangażowanie naszego zespołu ds. zaufania i bezpieczeństwa jest niezbędne do osiągnięcia tego celu” – mówi Cormac Keenan, Head of Trust & Safety w TikTok i dodaje – „Niezwykle ważne jest, aby profesjonaliści zajmujący się zaufaniem i bezpieczeństwem otrzymywali potrzebne wsparcie. Dlatego cieszymy się ze współpracy z TSPA. Chcemy pomóc naszym pracownikom w dalszym rozwoju kariery, nabywaniu nowych doświadczeń oraz dzieleniu się najlepszymi praktykami z innymi firmami z branży”.

Współpraca TikToka z TSPA odzwierciedla głębokie zaangażowanie platformy w rozwój kariery i wspieranie dobrego samopoczucia pracowników zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa oraz zaufania.

„Zaufanie i bezpieczeństwo w sieci ma kluczowe znaczenie dla zdrowych interakcji społecznych. Konieczne jest wspieranie profesjonalistów, którzy wykonują tę istotną pracę” – mówi Charlotte Willner, Dyrektor Wykonawczy TSPA i dodaje – „Jesteśmy zachwyceni ze współpracy z TikTok, który dołączył do grona corocznych sponsorów. Z niecierpliwością czekamy, aby powitać zespół ds. zaufania i bezpieczeństwa TikTok w gronie naszych członków”.

Współpraca TikToka z TSPA wzmocni społeczność platformy, pomagając wzajemnie uczyć się i udoskonalać podejście firmy do zapewniania bezpieczeństwa użytkownikom. Więcej informacji na temat działań TikToka w tym obszarze można znaleźć na stronie Centrum Bezpieczeństwa.

Comments

comments

94
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...