Tigers rozpoczyna współpracę z MILWAUKEE ®

Informacja Prasowa - 21.06.2021
269

Tigers rozpoczyna współpracę z MILWAUKEE ®

Tigers rozpoczyna współpracę z MILWAUKEE ®

 

MILWAUKEE ® – lider wśród producentów bezprzewodowych elektronarzędzi, dołącza do grona klientów agencji digitalowej Tigers. 

W marcu tego roku Tigers rozpoczęło współpracę z MILWAUKEE®, obejmującą między innymi kompleksową obsługę marki na portalu Facebook (łączącej Social Media Marketing i Performance Marketing) na czterech rynkach: polskim, rumuńskim, węgierskim oraz czeskim. Dodatkowo, na rynku polskim Tigers obsługuje też komunikację marki na portalach LinkedIn i Instagram.

Z ramienia Tigers, za współpracę odpowiedzialni są Igor Bielecki (Social Media Specialist) i Maciej Frankowski (Performance Specialist), przy wsparciu studia graficznego. „Nasza współpraca od początku nabrała szybkiego tempa – w kwietniu utworzyliśmy grupę na Facebooku, która już w ciągu pierwszych tygodni wypełniła się postami od fanów MILWAUKEE ®. Udowadniamy, że lovebrand dotyczy również marek dedykowanych profesjonalistom” – opowiada Igor Bielecki z Tigers.

„Dynamiczne marki wymagają dynamicznych agencji – zdecydowaliśmy się na współpracę z Tigers szukając partnera, który nadąży za nami, a także sprosta wymaganiom i wyzwaniom, które przed nim stawiamy. Jesteśmy firmą, która stawia na jakość, trwałość, bezkompromisowość i profesjonalizm – i tego samego poziomu szukamy u swoich partnerów” –  tak o współpracy z Tigers wypowiada się Janusz Mitko, Regional Marketing Manager w MILWAUKEE® – Central & Eastern Europe.

Milwaukee jest producentem wiodących w branży narzędzi i elektronarzędzi dla użytku profesjonalnego oraz domowego. Głównym celem firmy jest dostarczanie najwyższej klasy narzędzi, zwiększające wydajność i bezpieczeństwo pracy dla różnych sektorów przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tigers istnieje od 2015 roku i obsługuje takie marki jak: Motorola, Milwaukee, Salad Story, Herbalife, mLeasing, Moliera2. W 2021 r. agencja przeszła całościowy rebranding (wcześniejsza nazwa – Social Tigers).

Comments

comments

269
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...