The Media Insight z obsługą kampanii sezonowych dla eobuwie.pl i MODIVO na siedmiu rynkach

Informacja Prasowa - 22.09.2021
129

The Media Insight z obsługą kampanii sezonowych dla eobuwie.pl i MODIVO na siedmiu rynkach

The Media Insight z obsługą kampanii sezonowych dla eobuwie.pl i MODIVO na siedmiu rynkach

Eobuwie.pl oraz MODIVO powierzyły agencji The Media Insight przygotowanie kolejnych kampanii sezonowych. Współpraca dotyczy siedmiu rynków europejskich. Agencja odpowiada za media offline 360 stopni.

Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Grecja i Litwa to rynki, na których za kampanie sezonowe dla eobuwie.pl i MODIVO odpowiada The Media Insight. Do zadań agencji należy przygotowanie strategii i zakup mediów offline (TV, prasa, radio, OOH) na sezon jesień-zima 2021/22.

–  Kampanie będą promować nowe kolekcje MODIVO i eobuwie.pl na sezon jesień – zima. W przypadku eobuwie.pl komunikacja będzie dopasowana do różnych profili kupujących. W przypadku MODIVO silnie wykorzystywany jest kontekst fashion – komentuje Adrian Kawecki, CEO The Media Insight.

Eobuwie.pl w kampanii na jesień-zimę 2021/22 nawiązuje do celebracji ważnych dla nas chwil. Spoty promujące nowy sezon to ciepłe, pełne pozytywnych emocji, naturalne kadry. Spotkanie z przyjaciółkami, wyprawa poza miasto czy rodzinne przygotowanie do udziału w szkolnym przedstawieniu – na każdą z tych okazji dobieramy odpowiednie buty. Towarzyszą nam w codziennych aktywnościach, a ich zakup często stanowi początek ciekawej historii.

Kampania podkreśla różnorodność jesienno-zimowej oferty eobuwie.pl, która zachęca do zabawy trendami. Jesienią nosimy botki z eleganckim połyskiem, loafersy na masywnych podeszwach, kozaki z marszczoną cholewką, uniwersalne sneakersy, modele wykończone metalicznymi materiałami. Wciąż liczy się wygoda, ale w odważnym, przykuwającym wzrok wydaniu. Wzory, aplikacje, platformy – to dzięki nim jesienno-zimowe klasyki, jak np. botki, kozaki czy trapery, prezentują się nowocześnie i z charakterem.

Comments

comments

129
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...