The Distinguished Gentleman’s Ride 2019 w Polsce w tę niedzielę

Informacja Prasowa - 26.09.2019
119

The Distinguished Gentleman’s Ride 2019 w Polsce w tę niedzielę

The Distinguished Gentleman’s Ride to międzynarodowa inicjatywa promująca zdrowie mężczyzn. Jej celem jest zebranie środków na walkę z rakiem prostaty oraz chorobami psychicznymi. Uczestnicy imprezy wsiadają na maszyny sprzed kilkunastu lat oraz ubierają się w klasyczne, stylowe ubrania także  po to, aby zmienić obraz motocyklistów w społeczeństwie. Akcja odbywa się w ponad 800 miastach na całym świecie, w Polsce można będzie się w nią włączyć w sobotę, 28 września w Warszawie oraz w niedzielę 29 września w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu.  Motowizja została patronem medialnym tegorocznego rajdu The Distinguished Gentleman’s Ride 2019 w Krakowie.

 

Fundusze zebrane w ramach The Distinguished Gentleman’s Ride trafią na konto fundacji Movember – największej organizacji zajmującej się zdrowiem mężczyzn na świecie. Fundacja ta zasłynęła przede wszystkim akcją o tej samej nazwie, w ramach której sportowcy, celebryci i wszyscy mężczyźni, pragnący wesprzeć inicjatywę zapuszczają wąsy w celu zwiększenia świadomości o zagrożeniach, związanych z rakiem prostaty. Do tej pory w ramach tegorocznego The Distinguished Gentleman’s Ride zebrano prawie cztery miliony dolarów.

 

– The Distinguished Gentleman’s Ride to wspaniała inicjatywa i szczytny cel. Dla Motowizji to ogromna przyjemność móc patronować takiej imprezie. Nie możemy przechodzić obojętnie obok tak ważnych problemów – powiedział Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

 

W Polsce The Distinguished Gentleman’s Ride odbędzie się w pięciu miastach – Krakowie, Warszawie, Łodzi, Gdańsku oraz Wrocławiu. Krakowski rajd jest jednym z największych – do tej pory do udziału zapisało się 170 motocyklistów, zbierając ponad 8 tysięcy złotych.

Comments

comments

119
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...