„The Away Game” – wzruszające wsparcie dla kenijskiego hokeja

Redakcja PR - 30.10.2018
275

Tim Hortons wsparł kenijskich sportowców

Kanadyjska sieć barów szybkiej obsługi Tim Hortons i agencja Zulu Alpha Kilo postanowiły sprawić jedynej drużynie hokejowej w Kenii – Kenya Ice Lions wyjątkowy prezent.

Tim Hortons zaprosił drużynę do Kanady, aby mogła po raz pierwszy rozegrać prawdziwy mecz.

„W Kanadzie i w naszej firmie hokej mamy w DNA” – powiedział Jorge Zaidan, head of marketing w Tim Hortons Canada. – „Historia Kenya Ice Lions wywarła na nas wielkie wrażenie. Mimo braku innych drużyn, z którymi mogliby grać, zaangażowanie zespołu pozostało niezachwiane. Pokazali, że pasja i miłość do gry nie znają granic” –  dodał.

Gwiazdy NHL Sidney Crosby i Nathan MacKinnon dołączyli do Ice Lions w szatni chcąc, czyniąc ten moment jeszcze bardziej wyjątkowym dla kenijskich sportowców.

„To było jak sen. Nie tylko mogliśmy zagrać w Kanadzie, po raz pierwszy w pełnych, profesjonalnych strojach, ale też zagrać z najlepszymi” – powiedział Benard Azegere, kapitan Kenya Ice Lions. – „Kiedy zaczynaliśmy grać, nie mieliśmy nawet niezbędnego sprzętu, a teraz mamy nie tylko sprzęt i stroje. Teraz możemy się pochwalić rozegraniem meczu z  pierwszoligowymi zawodnikami” – dodał Azegere.

 

 

Tim Hortons postanowiło też wesprzeć finansowo kenijską młodzieżową ligę hokeja.

Comments

comments

275
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...