TFG Asset Management klientem Triple PR

Informacja Prasowa - 14.12.2022
266

Zespół Triple PR odpowiada za doradztwo strategiczne dla Zarządu w zakresie komunikacji z rynkiem

TFG Asset Management klientem Triple PR

TFG Asset Management, spółka wywodząca się z irlandzkiej grupy kapitałowej, posiadająca w swoim portfolio wysokiej klasy nieruchomości komercyjne, stawia na komunikację PR i wybiera Triple PR jako partnera na polskim rynku.

Zespół Triple PR odpowiada za doradztwo strategiczne dla Zarządu w zakresie komunikacji z rynkiem wykorzystując swoje doświadczenie w obsłudze klientów z sektora real estate. Agencja zapewnia wsparcie komunikacyjne zarówno dla samej Spółki, jak i nieruchomości komercyjnych z jej portfolio.

Działania, które obejmuje współpraca, to kompleksowa obsługa kontaktów z dziennikarzami, pozycjonowanie liderów i ekspertów Spółki w mediach i na LinkedIN, rekomendowanie inicjatyw i organizacji branżowych ioraz biznesowych. Agencja prowadzi również profil na LinkedIN.

Po stronie agencji Triple PR za jakość obsługi klienta jest odpowiedzialna Magdalena Dymek, Senior PR Manager wspólnie z zespołem. Wsparcie strategiczne zapewnia Agnieszka Malesza-Woźniak, partnerka zarządzająca agencji specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacyjnych w oparciu autorską metodę wykorzystującą metodologię design thinkingu.

TFG Asset Management to spółka wywodząca się z irlandzkiej grupy kapitałowej, posiadająca w swoim portfolio wysokiej klasy nieruchomości w sektorze biurowym oraz handlowych położone w atrakcyjnych lokalizacjach w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań czy Gdańsk. TFG to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy aktywnie zarządzają blisko 100 000 mk powierzchni komercyjnej. W swojej pracy TFG stawia na ludzi, ich wiedzę, zaangażowanie i praktykę co procentuje dobrymi relacjami z najemcami

Comments

comments

266
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...