Testa Communications powiększa zespół.

Informacja Prasowa - 31.03.2021
131

Testa Communications powiększa zespół.

Testa Communications powiększa zespół. Dołączają Andrzej Jaszczyszyn i Jakub Korona. 

W marcu do zespołu Testa Communications dołączyły dwie nowe osoby. Andrzej Jaszczyszyn objął stanowisko Senior Digital Marketing Managera, a Jakub Korona – Social Media Managera.


Andrzej Jaszczyszyn jest od lat związany z mediami. W obszarze Digital Marketingu działa od 10 lat, specjalizuje się w Social Mediach. Tworzył i wdrażał strategie komunikacji dla marek radiowych, telewizyjnych i prasowych. Zbudował m.in. profil Radia ESKA na Facebook’u i wprowadził Radio ESKA i ESKA TV na TikToka. Kreował i prowadził projekty internetowe akcji: ESKA Summer City, ESKA Music Awards i ESKA Odwołuje Zimę. Jest certyfikowanym trenerem, szkoli z Digital Marketingu i kompetencji managerskich. W Testa Communications jako Senior Digital Marketing Manager, będzie zarządzał dedykowanym zespołem odpowiedzialnym za klientów z branży FMCG i lifestyle.

Jakub Korona od początku kariery zajmuje się Digital Marketingiem. W latach 2017-2018 pracował w Testa Communications przy projekcie Zimowy Narodowy oraz „Pies na służbie”, realizowanym dla Royal Canin. Karierę kontynuował jako Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie R-GOL (właściciel sklepu piłkarskiego R-GOL.com). Odpowiadał za komunikację marki w Social Mediach na rynku polskim oraz zagranicą (Rumunia, Węgry, Słowacja, Czechy). Stworzył także plan komunikacji marki na TikTok’u i przygotowywał content. Od marca 2020 roku ponownie współpracuje z Testa Communications na stanowisku Social Media Managera, gdzie dołączył do zespołu obsługującego markę ELEVEN SPORTS. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za współtworzenie komunikacji marki w Social Mediach oraz za działania z obszaru Digital Marketingu.

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...