Terapiabezsennosci.pl  w portfolio More Bananas

Informacja Prasowa - 01.03.2021
240

Terapiabezsennosci.pl  w portfolio More Bananas

Terapiabezsennosci.pl  w portfolio More Bananas

 

Krakowska agencja More Bananas w lutym br. nawiązała współpracę z kolejnym klientem. Tym razem będzie odpowiedzialna za kampanię promocyjną aplikacji medycznej terapiabezsennosci.pl

 Naszym celem jest nie tylko zachęcenie do podjęcia terapii bezsenności, ale również pokazanie, że jest ona naprawdę skuteczna i pomaga osobom zmagającym się z tym problemem – podkreśla Kuba Łowczowski, performance specialist w More Bananas. – Jesteśmy odpowiedzialni za kampanie reklamowe marki oraz akcję influencer marketingową – dodaje.

Agencja została wybrana na podstawie przedstawionej oferty. Za działania promocyjne odpowiedzialni są Kuba Łowczowski (performance specialist) i Anna Boczar (influencer marketing specialist) ze wsparciem graficznym Pauliny Janowiec (graphic designer).

Terapiabezsennosci.pl to jedyna w Polsce aplikacja medyczna zawierająca niefarmakologiczny program terapeutyczny dotyczący bezsenności. Oparta jest o techniki terapii poznawczo – behawioralnej, które zgodnie z Wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Badań nad Snem, zalecane są jako pierwszoplanowa metoda pracy nad poprawą snu. Składa się z sześciu sesji, podczas których omawiane są oraz wprowadzane techniki terapeutyczne. Ich tematyka jest bardzo zbliżona do tych realizowanych podczas terapii indywidualnej. Użytkownicy mogą również na bieżąco monitorować uzyskane efekty oraz analizować wpływ stosowanych metod na sen. Aplikacja medyczna terapiabezsennosci.pl wpisuje się w szerszy i zyskujący coraz większą popularność trend digital therapeutics, który polega na cyfryzacji i skalowaniu na liczną populację pacjentów sprawdzonych metod terapeutycznych.

Comments

comments

240
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...