Telewizja WP już dostępna na stronie głównej Wirtualnej Polski

Informacja Prasowa - 06.12.2016
169

Telewizja WP jest udostępniana na stronie głównej WP

Kanał nadawany od 2 grudnia w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX8) oraz w wybranych sieciach kablowych (w tym UPC, VECTRA, TOYA, NETIA, INEA), od 5 grudnia jest udostępniany na stronie głównej WP, dzięki playerowi umieszczonemu w widocznym oknie serwisu.

Widz oglądając telewizję WP, będzie miał wybór między telewizorem odbierającym sygnał naziemnie, kablowo, satelitarnie a laptopem, komórką, tabletem czy komputerem stacjonarnym.  Dzięki kanałowi na stronie głównej WP, będzie mógł też cofnąć się do wyemitowanych już programów oraz niektórych seriali w dogodnym dla siebie momencie (nawet do 24h w tył).

Poniżej playera znajdzie się tzw. newsfeed, będący strumieniem szybko podawanych cytatów, ciekawostek wychwyconych w social mediach, redakcyjnych sond i użytecznych widgetów. Jego treści będą szeroko wykorzystywane przy programie #dziejesię 16.50 i 18.50 prowadzonym przez Macieja Orłosia, Igora Sokołowskiego i Marcina Antosiewicza. Dziennikarze będą odnosić się do opinii i komentarzy internautów oraz wyników sond realizowanych na bieżąco, również w czasie programu na stronie WP.

Rusza też nowa odsłona portalu wp.tv, dedykowanego od tej pory wyłącznie telewizji WP. Portal będzie zawierał dostęp do bezpłatnej kolekcji VOD telewizji WP złożonej z większości seriali emitowanych w stacji, w tym m.in.: „Orphan black”, „Sześć sióstr”, „Katarzyna”, Więźniowie wojny”, „Kobiety w czerni” a także wyboru najciekawszych fragmentów programów produkcji własnej pasma publicystycznego i lifestyle #dzieńdobryPolsko oraz programu informacyjnego  #dziejesię.

Telewizja WP

Comments

comments

169
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...