Tej zimy linie Emirates i flydubai wspólnie zaoferują wygodne połączenia do Zagrzebia

Informacja Prasowa - 26.07.2018
224

Tej zimy linie Emirates i flydubai wspólnie zaoferują wygodne połączenia do Zagrzebia

Emirates wspólnie z liniami partnerskimi flydubai ogłosiły, że loty na trasie Dubaj-Zagrzeb w okresie od 2 grudnia 2018 r. do 30 marca 2019 r. będą obsługiwane przez flydubai, a po tym terminie – przez Emirates. Dzięki temu oferowanie będzie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania wśród pasażerów, a częstotliwość lotów wzrośnie w porze zimowej. Ta decyzja stanowi kolejny dowód korzyści dla pasażerów, jakie płyną ze strategicznej współpracy między dwoma przewoźnikami z Dubaju.

We wspomnianym okresie lot nr FZ1793 Emirates z Dubaju zaplanowano na 10:00 z lądowaniem w Zagrzebiu o 13:15 czasu lokalnego. Lot powrotny nr FZ1794 z Zagrzebia zaplanowano na 14.30 z planowanym przylotem o 23:00 w Dubaju.

Linie flydubai wprowadzą na trasę swój nowy samolot Boeing 737 MAX 8, który zapewnia jeszcze większy komfort podróży dzięki fotelom rozkładanym do pozycji leżącej w klasie biznes, najnowszym siedzeniom w klasie ekonomicznej, systemowi rozrywki pokładowej wyposażonemu w ekrany dotykowe HD oraz innowacyjnemu wystrojowi kabiny Boeing Sky Interior.

Emirates i flydubai w dalszym ciągu będą zapewniać pasażerom ofertę odzwierciedlającą unikalne cechy obu marek. Loty flydubai do Zagrzebia będą odbywały się z Terminalu 3 na lotnisku Dubai International (DXB), umożliwiając wygodną i szybką przesiadkę pasażerom lecącym liniami Emirates na niezwykle nowoczesne lotnisko w Dubaju.

Obaj dubajscy przewoźnicy zapewniają pasażerom znakomity wybór lotów w ramach porozumienia code-share, które obecnie obejmuje ponad 90 kierunków i ciągle się rozszerza. Początkowo umowa dotyczyła lotów do 29 miast, jednak bardzo szybko ofertę powiększono ze względu na rosnące zapotrzebowanie pasażerów, którzy odkryli korzyści m.in. częstszych lotów, szerszego wyboru kierunków na całym świecie w ramach jednego biletu, wzajemnego uznawania programów lojalnościowych linii, wygodniejszej odprawy bagażowej i sprawnej przesiadki na lotnisku w Dubaju.

Przy rezerwacji łączonej w ramach porozumienia code-share pasażerowie Emirates w cenie biletu na loty obsługiwane przez flydubai otrzymają posiłki i limity bagażu rejestrowanego obowiązujące w Emirates, zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej.

Od 29 października 2017 r., kiedy odbył się pierwszy lot w ramach porozumienia, skorzystało z niego ponad 794 tys. pasażerów.

Comments

comments

224
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...