Tamara Rogers mianowana Dyrektorem Zarządzającym GSK Consumer Healthcare w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

Informacja Prasowa - 11.01.2018
191

Tamara Rogers mianowana Dyrektorem Zarządzającym GSK Consumer Healthcare w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

Tamara Rogers została mianowana Dyrektorem Zarządzającym GSK Consumer Healthcare w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Tamara dołącza do GSK z firmy Unilever.

W swojej nowej roli, Tamara będzie raportowała do CEO GSK Consumer Healthcare Briana McNamary oraz zostanie członkiem Strategicznego Zespołu Zarządzającego firmy. Tamara Rogers objęła swoje stanowisko w dniu 8 stycznia 2018 r.

Tamara zastąpiła na stanowisku dotychczasowego Dyrektora Zarządzającego Erharda Hecka, który odszedł na emeryturę. Miejscem pracy nowej Dyrektor Zarządzającej będzie centrala GSK w Londynie. Ostatnią z dotychczasowych funkcji pełnionych przez Tamarę była rola Wiceprezesa Wykonawczego działu Personal Care firmy Unilever na rynku Północnoamerykańskim, gdzie zarządzała wielomilionowym portfolio produktowym oraz była członkiem Globalnego Zespołu Zarządzającego działu Personal Care.

Wybór Tamary na stanowisko Dyrektora Zarządzającego GSK Consumer Healthcare w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce jest efektem nie tylko świetnych wyników biznesowych, które dotychczas osiągała w swojej pracy, ale także jej wyjątkowych zdolności do bycia liderem i do pracy z ludźmi. Tamara koncentruje się na budowaniu odnoszących sukcesy, zróżnicowanych zespołów. Ma także duże doświadczenie w przygotowywaniu cyfrowych kampanii marketingowych, które odnosiły znakomite rezultaty biznesowe oraz były nagradzane wieloma branżowymi nagrodami.

Brian McNamara, CEO GSK Consumer Healthcare powiedział: “Jestem niezwykle zadowolony, że możemy przywitać Tamarę w GSK Consumer Healthcare. Jej pasja oraz dotychczasowe osiągnięcia w budowaniu mocnych marek produktowych oraz osiąganiu bardzo dobrych wyników biznesowych na różnych rynkach i w różnych kategoriach z pewnością przyniosą ogromne korzyści dla naszej firmy. Tamara ma też duże doświadczenie w dziedzinie digital oraz w e-commerce, co także będzie ogromną wartością dodaną dla GSK w Regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, któremu będzie przewodzić.”

Tamara Rogers powiedziała: „Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę dołączyć do GSK Consumer Healthcare i mieć okazję rozwijać nowoutworzony Region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. GSK ma niezwykle ważną i inspirującą misję jaką jest pomaganie ludziom na całym świecie osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Praca ze wspaniałymi zespołami pracowników oraz mocnymi markami produktowymi GSK Consumer Healthcare będzie dla mnie prawdziwym zaszczytem.”

 

Comments

comments

191
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...