Talent is not a crime. Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i Schafter w pierwszej muzycznej odsłonie PUMA Talents

Informacja Prasowa - 06.06.2019
41

Talent is not a crime. Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i Schafter w pierwszej muzycznej odsłonie PUMA Talents

PUMA prezentuje najnowszą odsłonę projektu PUMA Talents. Jest to kolejna inicjatywa marki, do której zaproszeni zostali artyści związani z polską sceną muzyczną. W ramach pierwszej odsłony projektu Daria Zawiałow, ambasadorka programu i marki, zaprosiła do współpracy dwóch artystów – Ralpha Kaminskiego i Schaftera. Efektem tej kolaboracji jest wspólnie nagrana piosenka Czy Ty słyszysz mnie?i wyjątkowy teledysk, a hasło przewodnie tej aktywacji to Talent is not a crime. Działania marki skierowane są do wszystkich młodych ludzi, którzy podążają za swoim talentem i mają odwagę być inni.

 Link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=0zxqXMSG4xI

PUMA Talents to inicjatywa, której celem jest wspieranie młodych polskich artystów, a wybór zaproszonych do niej muzyków nie był przypadkowy. To indywidualiści, którzy podbijają polską scenę muzyczną, a ich wspólnym mianownikiem jest ogromny talent i pasja. „Tym projektem chcemy pokazać, że wielki talent nie zawsze idzie w parze z akceptacją otoczenia i popularnością.”– mówi Katarzyna Węsławowicz, Area Head of Marketing EE PUMA – „Wierzymy w to, że ważna jest odwaga do podążania za swoją pasją bez względu na opinie innych. Takich ludzi mocno wspieramy. I właśnie tacy są artyści, których zaprosiliśmy do współpracy”.  

 Piosenka Czy Ty słyszysz mnie?powstała w ramach najnowszej odsłony projektu PUMA Talents i została stworzona przez Darię Zawiałow oraz Michała Kusha z udziałem Ralpha Kaminskiego i Schaftera. Utwór jest połączeniem różnych osobowości i stylów muzycznych. Artyści zwracają się w piosence do młodych, zdolnych ludzi i razem z marką PUMA chcą udowodnić, że miarą prawdziwego talentu nie zawsze jest popularność, tylko oryginalność i indywidualizm.

Utworowi towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Krzysztofa Grajpera ze zdjęciami Wojciecha Zielińskiego. Akcja teledysku dzieje się w szkole, ponieważ to tam najczęściej młodzi ludzie odkrywają w sobie nowe talenty, które nie zawsze są rozumiane i akceptowane przez innych. Marka PUMA i artyści, biorący udział w projekcie, chcą oddać głos tym wszystkim niepokornym, młodym ludziom, którzy bez względu na opinie otoczenia podążają pod prąd za swoją pasją i mają odwagę być inni. Częścią projektu jest również sesja zdjęciowa, zrealizowana w szkole przez fotografa Kamila Kotarbę.

Za strategię i kreację aktywacji odpowiada agencja high&, która poprzednio realizowała dla marki kampanie DO YOU oraz Uliczne Legendy. Agencja high& jest również odpowiedzialna za stworzenie planu komunikacji i współpracę z artystami.

Za produkcję klipu i sesji zdjęciowej odpowiada OTO Film. Zakupem mediów zajmuje się Havas Media. Produkcją i wydawcą utworu jest Sony Music Entertainment Poland. Za dystrybucję informacji prasowej, relację z mediami oraz wysyłkę kreatywną do influencerów odpowiedzialna jest Aliganza.

 

Comments

comments

41
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...