TAILORS Group wzmacnia obszar komunikacji finansowej i korporacyjnej

Informacja Prasowa - 05.07.2021
257

TAILORS Group wzmacnia obszar komunikacji finansowej i korporacyjnej

TAILORS Group wzmacnia obszar komunikacji finansowej i korporacyjnej

Do zespołu TAILORS Group od lipca 2021 r. dołączyła Anna Pronińska, doświadczona ekspertka public relations i była dziennikarka. Dzięki powiększeniu zespołu, agencja wzmacnia kompetencje w komunikacji finansowej i korporacyjnej. 

Anna Pronińska przed dołączeniem do TAILORS Group pracowała w zespołach prasowych Banku BNP Paribas oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wcześniej przez wiele lat była dziennikarką finansową Pulsu Biznesu specjalizującą się w spółkach notowanych na GPW, m.in. w takich branżach jak deweloperska, budowlana, odzieżowa oraz zajmowała się zagadnieniami partnerstwa publiczno-prywatnego. Pracowała także przez kilka lat w Radiu TOK FM, gdzie m.in. prowadziła audycje. W agencji będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów z obszaru komunikacji finansowej i korporacyjnej.

– Dołączenie Ani do naszego zespołu jest naturalną konsekwencją systematycznego rozwoju TAILORS Group. Za nami najlepszy rok w historii, obecny zapowiada się jeszcze lepiej. Nie byłoby to możliwe bez kompetentnego zespołu, który liczy dziś blisko 20 specjalistów z obszarów public relations, investor relations, digital, CSR czy ESG – mówi Łukasz Wójcik, partner zarządzający TAILORS Group.

TAILORS Group, to agencja łącząca w sobie kompetencje z zakresu investor relations, public relations oraz digital. Jest także udziałowcem spółki Go Responsible, która świadczy usługi z zakresu raportowania niefinansowego, w tym ESG. Do klientów TAILORS Group należą m.in. Enter Air, Photon Energy, Enea, Develia, ML System, mPtech, Mo-BRUK, Cavatina Holding, BoomBit, Tauron Polska Energia, czy Enel-Med.

Comments

comments

257
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...