TAILORS Group wzmacnia kompetencje w zakresie doradztwa ESG

Informacja Prasowa - 05.07.2022
268

TAILORS Group wzmacnia kompetencje w zakresie doradztwa ESG

TAILORS Group wzmacnia kompetencje w zakresie
doradztwa ESG

W ramach wzmocnienia TAILORS Group na czele zespołu ESG stanęła Ewa Solarz, a stanowisko Senior ESG Managera objęła Daria Murawska. Rozwój struktury firmy jest odpowiedzią na coraz większe znaczenie kwestii ESG w strategiach firm oraz rosnące zapotrzebowanie klientów na usługi kompleksowego doradztwa.

Rozwijanie zespołu ESG jest kolejnym krokiem w budowie kompleksowych usług, które kierujemy do klientów. Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym ESG (Environment, Society, Governance), łącząc to z naszą wiedzą i doświadczeniem z obszarów IR, PR oraz digital mówi Łukasz Chojecki, Partner TAILORS Group.

W ramach doradztwa ESG TAILORS Group oferuje klientom wsparcie we wszystkich aspektach zrównoważonego rozwoju: od strategicznego podejścia do ESG, przez zarządzanie, wsparcie w spełnianiu regulacji i wytycznych, w podejściu do zrównoważonego łańcucha dostaw, zaangażowania społecznego, działaniach na rzecz klimatu i less waste, komunikacji, aż po raportowanie ESG.

Jestem zaszczycona, że będę mogła pokierować pracą zespołu ESG w TAILORS Group. Chcę rozwijać filozofię firmy, projektując usługi i produkty dostosowane do klienta i jego potrzeb, dzieląc się wiedzą i ekspertyzą w tym strategicznym obszarze. Widzimy bardzo duży potencjał wsparcia naszych klientów w synergii wynikającej z połączenia kompetencji ESG i IR. Dzięki elastycznemu podejściu i dostosowywaniu usług do konkretnych potrzeb klienta nastawiamy się na budowanie wieloletnich relacji mówi Ewa Solarz, Head of ESG w TAILORS Group.

Ewa Solarza

Ewa Solarz od ponad 10 lat zarządza i doradza w obszarach ESG. Doświadczenie zdobywała w wiodących firmach doradczych, w bankowości oraz we współpracy z sektorem pozarządowym. Realizowała projekty dla największych polskich firm z sektora energetycznego, farmaceutycznego, finansowego, budowlanego, spożywczego i innych m.in. w zakresie budowania strategii ESG, odpowiedzialnego łańcucha wartości, kalkulacji efektywności zaangażowania społecznego i raportowania ESG. Odpowiadała za ESG w jednym z największych polskich banków. Od wielu lat prowadzi szkolenia w obszarach odpowiedzialnej konsumpcji, ekonomii społecznej i Design Thinking.

Dr Daria Murawska jest ekspertką w obszarze zrównoważonego rozwoju i ESG, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Zarządzała licznymi projektami z obszaru CSR i PR pracując w międzynarodowej korporacji, jak również współpracując z firmami doradczymi. Pracowała dla klientów z sektora m.in. energetycznego, bankowego, telekomunikacyjnego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze społecznym otoczeniem firmy, w tym budowaniem partnerstw z organizacjami pozarządowymi i społecznościami lokalnymi. Posiada tytuł doktora nauk społecznych. W swojej pracy naukowo-badawczej podejmuje problematykę relacji biznesu z interesariuszami oraz socjologii środowiska, w tym adaptacji do zmiany klimatu. Członkini Rady Klimatycznej przy UN Global Compact Network Poland.

Dr Daria Murawska

TAILORS Group współpracuje z największymi firmami, będącymi liderami w zakresie CSR i ESG. Wspiera również tych klientów, którzy wdrażają się w kwestie raportowania niefinansowego, dialogu z interesariuszami oraz budowania strategii ESG.

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...