TAILORS Group i Go Responsible z sukcesami doradzają w tworzeniu raportów zintegrowanych

Informacja Prasowa - 24.10.2019
215

TAILORS Group i Go Responsible z sukcesami doradzają w tworzeniu raportów zintegrowanych

Dziesięć nagród dla realizacji zgłoszonych do konkursu „The Best Annual Report” i dwie nagrody zdobyte w „Konkursie Raporty Społeczne” – to wyróżnienia, które klienci TAILORS Group odebrali tylko w tym roku. Jedną ze specjalności agencji jest wspieranie przedsiębiorstw w zakresie opracowywania raportów rocznych, w tym raportów zintegrowanych. Nieprzerwanie, od czterech lat, projekty, w które zaangażowane są zespoły TAILORS Group i Go Responsible zdobywają kluczowe nagrody branżowe.

Główna nagroda dla Santander Polska za „Raport Odpowiedzialnego Biznesu” oraz wyróżnienie w kategorii raport społeczny za „Raport Zrównoważonego Rozwoju” dla Kompanii Piwowarskiej to rezultaty tegorocznej edycji „Konkursu Raporty Społeczne”. Z kolei w konkursie „The Best Annual Report” pierwszą nagrodę główną w grupie „przedsiębiorstwa” oraz wyróżnienie za najlepszy raport marketingowy otrzymał Raport Roczny Grupy PGNiG. Druga nagroda główna oraz nagrody specjalne za raportowanie online oraz raportowanie zintegrowane powędrowały do GK PGE. Nagroda specjalna za raport zintegrowany trafiła również do Grupy TAURON. Tytułem „The Best of The Best” wyróżnione zostały m.in. spółki: ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski oraz Grupa TAURON.

„Od lat promujemy raportowanie zintegrowane wśród naszych klientów. Nagrody są dla nas ważne, jednak największą satysfakcję odczuwamy w związku ze wzrostem wykorzystania globalnych standardów przez polskie przedsiębiorstwa. Raporty zintegrowane to najbardziej dojrzała forma komunikacji z rynkiem oraz najskuteczniejszy sposób, aby opowiedzieć, w jaki sposób dany podmiot tworzy wartość dla siebie i otoczenia. Fakt, że aż osiem z czternastu publikacji z tej kategorii zgłoszonych do „The Best Annual Report” powstało z naszym udziałem, to dowód, że rynek docenia nasze starania. Współtworzone przez nas raporty są nagradzane w tym prestiżowym konkursie od 2015 roku” – mówi Łukasz Chojecki, partner, TAILORS Group.

„Dzięki różnorodnym kompetencjom w ramach połączonych zespołów TAILORS Group i Go Responsible, wspieramy klientów we wszystkich obszarach związanych z przygotowaniem raportu – zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej. Tworzymy je w oparciu o międzynarodowe standardy przyglądając się zmianom w otoczeniu prawnym, także na poziomie unijnym. W kolejnym roku będziemy wspierać naszych klientów w spełnieniu regulacji takich jak XBRL oraz wytycznych w zakresie ESG” – dodaje Przemysław Oczyp, prezes Go Responsible, spółki z grupy TAILORS.

 

 

Comments

comments

215
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...