T-Mobile i Orange z najlepszym Internetem mobilnym w czerwcu wg RFBenchmark.pl

Informacja Prasowa - 09.07.2018
275

T-Mobile i Orange z najlepszym Internetem mobilnym w czerwcu wg RFBenchmark.pl

Portal RFBenchmark.pl opublikował czerwcowy ranking operatorów komórkowych w Polsce. Po raz kolejny zbadano szybkość i jakość Internetu mobilnego. Na czele zestawienia operatorów znalazły się dwie sieci – T-Mobile oraz Orange.

Na podstawie 26127 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej wiadomo, że T-Mobile odnotował najlepszy wynik w kategorii średniej szybkości wysyłania danych i najniższej wartości ping. Pod względem szybkości pobierania danych najlepszy od czterech miesięcy pozostaje Orange.

Orange wciąż utrzymuje pozycję lidera w kategorii średniej szybkości pobierania danych. Tym samym jest na prowadzeniu już od czterech miesięcy z rzędu. W porównaniu do poprzednich ten operator zaprezentował jednak słabszy wynik – 30,06 Mb/s.

W porównaniu do maja i czerwca nastąpiła zmiana jeżeli chodzi o operatora, który oferuje najszybszą średnią szybkość wysyłania danych. T-Mobile wyprzedził Orange notując wynik 11,94  Mb/s.

Drugą kategorią, w której T-Mobile cieszył się najlepszym wynikiem była najniższa wartość ping. Rezultat pomiarów w wysokości 38,12 ms pozwolił temu operatorowi zwyciężyć w tej rankingowej kategorii po raz drugi z rzędu.

Pełny raport dostępny jest na portalu RFBenchmark.pl

Comments

comments

275
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...