Szymon Szperna przechodzi z iProspect do Marketing Match

Informacja Prasowa - 27.04.2017
136

Szymon Szperna przechodzi z iProspect do Marketing Match

Szymon Szperna dołączył do działu SEO w agencji interaktywnej Marketing Match obejmując stanowisko SEO Managera.

W kwietniu agencja interaktywna Marketing Match wzmocniła kompetencje i dział SEO, na czele którego stanął Szymon Szperna na stanowisku SEO Managera. Szymon od ponad 10 lat specjalizuje się w prowadzeniu działań SEO, doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo pracując dla klientów z sektora MSP, a następnie przy dużych projektach dla klientów korporacyjnych (m.in. Philips, Whirlpool, Liberty Ubezpieczenia czy Raiffeisen Polbank) w agencji K2. Do Marketing Match przechodzi z agencji iProspect, będącej częścią międzynarodowego koncernu mediowego Dentsu Aegis Network.

W Marketing Match Szymon będzie kierować 4-osobowym zespołem, gdzie będzie nadzorować aktualne prowadzone działania i odpowiadać za ich optymalizację. Do jego obowiązków będzie należało również opracowywanie kompleksowych strategii działań SEO dla klientów agencji zarówno w zakresie optymalizacji technicznej, jak i działań content marketingowych.

Comments

comments

136
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...