Szukasz dodatkowego zastrzyku gotówki? Zostań Świętym Mikołajem!

Redakcja PR - 07.12.2017
257

Szukasz dodatkowego zastrzyku gotówki? Zostań Świętym Mikołajem!

Święta dopiero za siedemnaście dni, ale widzimy je już w sklepach i galeriach. Bardzo często oprócz choinek i lampek nasze oczy przykuwają postaci Świętych Mikołajów.

pojawia się pytanie ile oni zarabiają? W tym materiale odpowiemy na to pytanie. Okazuję się, że animatorzy wcielający się w tę rolę w okresie Bożego Narodzenia mogą zarobić naprawdę sporo.

Zacznijmy od odwiedzi ile zarabia mikołaj, który obdarowuje dzieci prezentami w inny dzień niż Wigilia. Za 20-30 minutową wizytę może liczyć na wynagrodzenie w wysokości około 160 złotych. Taka sama usługa w Wigilie kosztować będzie już od 200 do 300 złotych. Ceny wahają się w zależności od ilości dzieci, ich wieku oraz umiejętności samego animatora. Dodatkowo premiowane są umiejętności wokalne czy taneczne.

Cena może również się podnieść, jeśli Mikołaj ma do przebycia długą trasę.

Mikołajowie ogłaszają się na portalach społecznościowych, portalach aukcyjnych takich jak np. OLX.pl oraz na specjalnie dedykowanych ku temu stronach. Praca nie jest ciężka, wystarczy posiadać podejście do dzieci i minimum umiejętności aktorskich.

Na podstawie: INNPoland 

Comments

comments

257
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...