Szeregi Green Parrot zasilił Grzegorz Górecki!

Informacja Prasowa - 07.07.2017
245

Szeregi Green Parrot zasilił Grzegorz Górecki!

Do zespołu Green Parrot dołączył Grzegorz Górecki, obejmując stanowisko Head of Client Service. Wcześniej przez ponad 5 lat związany był z Grupą Brain Juice, gdzie zarządzał działami Client Service oraz Social Media.

Grzegorz Górecki w Green Parrot będzie odpowiedzialny za zarządzanie działem Client Service, realizację strategii kampanii digitalowych dla obecnych Klientów agencji oraz ich rozwój, a także budowanie portfolio nowych Klientów.

„Naszym celem jest jakościowa realizacja prowadzonych działań. Zależy nam na budowie długofalowej współpracy z naszymi Klientami – współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie. Tworząc i wdrażając strategię komunikacji opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszych ekspertów, kładąc nacisk na efektywność, nieszablonowość oraz innowacyjność oferowanych rozwiązań” – mówi Grzegorz.

Green

Grzegorz Górecki w świecie marketingu jest obecny już od ponad 10 lat. W czasie swojej wieloletniej kariery pracował dla największych marek na rynku. Współtworzył i realizował rozwiązania digitalowe dla takich firm i marek jak: Johnnie Walker, Baileys (Diageo Polska), Mollers i Bodymax (Orkla Care), Provident Polska, Multimedia Polska, Centrum Nauki Kopernik, GlaxoSmithKline, Ronson Development, SGI SA, L’Occitane.

Comments

comments

245
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...