SYOSS x SHINING TALENTS – konkurs dla młodych projektantów!

Informacja Prasowa - 18.06.2024
286

Konkurs SYOSS x SHINING TALENTS wystartował 17 czerwca 2024 roku

17 czerwca 2024 roku wystartował konkurs dla młodych projektantów mody pod patronatem marki SYOSS. Debiutanci w świecie mody będą mieli za zadanie stworzenie kapsułowej kolekcji, interpretującej kreatywnie hasło marki “Unbreak Your Shine” i nawiązującej do nowej linii produktów SYOSS Intense Plex. Termin zgłoszeń upływa 10 lipca 2024 roku.

Konkurs SYOSS x SHINING TALENTS wystartował 17 czerwca 2024 roku. Przez kolejne tygodnie na stronie www.shiningtalents.pl przyjmowane będą zgłoszenia od debiutujących projektantów mody, które w kreatywny sposób odnoszą się do hasła marki SYOSS „Unbreak your shine” („Uwolnij swój blask”) nie tylko w projekcie sylwetki, ale i w koncepcji na akcesoria do włosów.
W półfinale konkursu opiniotwórcze jury w składzie Agnieszka Ścibior (dyrektorka kreatywna dwutygodnika VIVA! Moda), Jessica Mercedes (Influencerka modowa) i Piotr Sierpiński (stylista fryzur i ambasador marki SYOSS) wybiorą 3 propozycje kolekcji, a ich autorzy zostaną poproszeni o uszycie jednej z zaprojektowanych sylwetek. Na podstawie zrealizowanych projektów jurorzy 19 sierpnia 2024 roku wybiorą zwycięzcę konkursu.
Pula nagród SYOSS x SHINING TALENTS to 30 tysięcy złotych brutto, na co składa się pokaz podczas gali Kobieta Roku GLAMOUR i sesja fotograficzna, która zostanie opublikowana w grudniowym numerze tego magazynu oraz nagroda pieniężna w wysokości 15 tysięcy złotych brutto.
20 sierpnia 2024 roku startuje głosowanie internautów na nagrodę publiczności. Dla uczestników konkursu SYOSS przygotował też zaskakujące wsparcie – marka sfinansuje uszycie 1 sylwetki zarówno w dla wszystkich trzech półfinalistów, jak
i fundusze na realizację finałowej kolekcji składającej się z 6 sylwetek dla osoby, która wygra konkurs.
Wszystkie informacje związane z SYOSS x SHINING TALENTS opisujące poszczególne etapy, harmonogram i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.shiningtalents.pl

Za działania PR wokół konkursu odpowiada agencja Warsaw/Creatives.

Comments

comments

286
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...