Symfonia wybiera SEC Newgate CEE

Informacja Prasowa - 23.06.2021
37

Symfonia wybiera SEC Newgate CEE

Symfonia wybiera SEC Newgate CEE

Nowym klientem agencji została Symfonia, jeden z największych w Polsce producentów oprogramowania ERP. SEC Newgate CEE całościowo odpowiada za działania marketingowe oraz Public Relations w ramach kampanii wsparcia cyfryzacji polskiego sektora MŚP „Optymizacja”.

Symfonia to jeden z największych polskich producentów systemów ERP, który od 25 lat tworzy programy wspierające optymalizację biznesu polskich małych i średnich firm. W marcu tego roku firma zmieniła inwestora. Za 325 mln zł do Grupy Sage przejął ją fundusz Mid Europa Partners, który specjalizuje się w inwestowaniu w czempiony zakorzenione w Europie Środkowo-Wschodniej w szybko rozwijających się sektorach, m.in. nowych technologii. Symfonia dołączyła do grona najbardziej innowacyjnych polskich firm – Allegro, Displate
i Intive – w które w ostatnim czasie zainwestowała Mid Europa Partners.

SEC Newgate CEE wesprze kompleksowo markę Symfonia w projektach komunikacyjnych skierowanych do polskich firm w ramach kampanii „Optymizacja”. Agencja odpowiada za komunikację 360° – działania reklamowe, digital oraz Public Relations.

Symfonia od lat prowadzi działania edukacyjne promując w Polsce transformację cyfrową. Cieszę się, że jako Agencja możemy wesprzeć naszego Klienta w jego długoterminowej strategii podnoszenia poziomu cyfryzacji sektora MŚP i jej komunikowaniu – mówi Sebastian Hejnowski, Prezes Zarządu SEC Newgate CEE. Podejmowane przez nas wspólnie działania informacyjne mają szczególny wymiar zwłaszcza teraz, kiedy polskie firmy – po kilkunastu ostatnich miesiącach – dziś śmielej mogą inwestować w cyfryzację i wykorzystać szanse, jakie daje in aktualny wzrost gospodarczy – dodaje Sebastian Hejnowski.

Comments

comments

37
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...