Sylwia Matusiak będzie nadzorowała biuro komunikacji i PR Centralnego Portu Komunikacyjnego

Informacja Prasowa - 18.07.2019
196

Sylwia Matusiak będzie nadzorowała biuro komunikacji i PR Centralnego Portu Komunikacyjnego

Rada nadzorcza Centralnego Portu Komunikacyjnego oddelegowała do zarządu Sylwię Matusiak – poinformowała spółka w komunikacie. Nowy członek zarządu będzie nadzorował biuro komunikacji i PR oraz biuro strategii i współpracy międzynarodowej CPK.

Sylwia Matusiak zasiada w radzie nadzorczej CPK od momentu rozpoczęcia działalności. Od lipca 2018 r. do lipca 2019 r. zarządzała Działem Komunikacji i Marketingu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Do jej obowiązków należała budowa wizerunku firmy na rynku oraz współtworzenie i wdrażanie strategii, kampanii reklamowych i planów marketingowych.

Poprzednio pracowała jako dyrektor w Centrum Informacyjnym Rządu. W Narodowym Banku Polskim Polskim pełniła funkcję dyrektora Departamentu Edukacji i Wydawnictw. W latach 2008-2010 pracowała jako wicedyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta RP, od 2003 do 2008 r. pełniła funkcję m.in.: dyrektora i rzecznika prasowego w Klubie Parlamentarnym PIS.

Jak informuje CPK, spółka planuje wykorzystać doświadczenie Sylwii Matusiak do budowy marki Centralnego Portu Komunikacyjnego w Polsce i za granicą.

W połowie kwietnia rozpoczął się proces uzgodnień strategicznych kształtu przyszłego lotniska z partnerami branżowymi. Od czerwca br. trwają również regionalne konsultacje strategiczne z reprezentantami organów administracji rządowej, samorządów województw i władz miast w sprawie programu kolejowego CPK. W czwartek w Warszawie zaczynają się lotniskowe uzgodnienia z Międzynarodowym Zrzeszeniem Przewoźników Powietrznych (IATA).

Na przełomie 2019 i 2020 r. CPK planuje wskazać doradcę strategicznego, czyli międzynarodowy podmiot z doświadczeniem inwestycyjnym w zakresie projektowania, budowy i zarządzania portami przesiadkowymi.

LinkedIn Sylwia Matusiak – https://www.linkedin.com/in/sylwia-matusiak-998788174/

źródło: https://www.wnp.pl/wiadomosci/nowa-osoba-w-zarzadzie-centralnego-portu-komunikacyjnego,349678.html

 

Comments

comments

196
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...