Sylwia Kuligowska w Garden of Words

Informacja Prasowa - 06.11.2019
59

Sylwia Kuligowska w Garden of Words

Sylwia Kuligowska w Garden of Words

Do Garden of Words Group, we wrześniu 2019 roku, dołączyła Sylwia Kuligowska.

Objęła stanowisko Account Managera i będzie odpowiadać za realizowane w ramach grupy działania korporacyjne i CSR. Ma wspierać też pion komunikacji kryzysowej, którym zarządza Żanetta Madaj.

Kuligowska ma ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe. Ostatnio pracowała w spółce zbrojeniowej CENZIN – eksportem i importem sprzętu specjalnego oraz usług modernizacyjnych dla policji, sił zbrojnych, służb mundurowych oraz jednostek specjalnych. CENZIN jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej. W CENZIN pełniła funkcje rzecznika prasowego i odpowiadała za działania PR.

W przeszłości związana z Agencją Mienia Wojskowego firmą kosmetyczną Aroma Trend. Prowadziła również zajęcia z zakresu komunikacji społecznej na Podyplomowych Studiach Polityki Obronnej w Akademii Sztuki Wojennej. Absolwentka London School of Public Relations, podyplomowego studium handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania i marketingu w Akademii im. Leona Koźmińskiego i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

 

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...