„Sylwestrowa imprESKA” zagra jednocześnie w Radiu ESKA i ESKA TV ESKA TV w Sylwestra bez reklam.

Informacja Prasowa - 04.12.2017
25

„Sylwestrowa imprESKA” zagra jednocześnie w Radiu ESKA i ESKA TV ESKA TV w Sylwestra bez reklam.

Telewizja muzyczna ESKA TV i największa sieć stacji lokalnych Radio ESKA planują wspólną ramówkę sylwestrową pod hasłem „Sylwestrowa imprESKA”. Od godziny 20.00 do białego rana ESKA TV nadawać będzie 100 proc. programu – bez bloków reklamowych.

– Konsekwentnie realizujemy strategię wzmacniania jednolitej marki ESKA. W tym roku zdecydowaliśmy o rezygnacji z udzielania zewnętrznych patronatów sylwestrowych na rzecz wzajemnego wspierania się telewizji i radia. W Sylwestra stawiamy nie tylko na efekt synergii programowej, ale przede wszystkim na szeroką crosspromocję wydarzenia na obu antenach. Będziemy chcieli przekonać naszych słuchaczy i widzów, że ESKA to adres pod który w Sylwestra warto się udać – mówi Andrzej Descours, Brand Manager ESKA.

Impreza sylwestrowa na antenie ESKI TV zacznie się już o godz. 12 i będzie trwać kilkanaście godzin. Co godzinę witać będziemy Nowy Rok wraz z mieszkańcami różnych części świata, zaczynając od Nowej Zelandii, Kiribati, Fidżi i Kamczatki a kończąc oczywiście na Polsce. Od godz. 20.00, czyli od momentu, gdy zaczyna się większość imprez sylwestrowych, z anteny ESKI TV znikną reklamy i nadawany będzie wyłącznie program muzyczny – bloki teledysków oraz wejścia prowadzących.

– Telewizja muzyczna to idealny towarzysz wszystkich sylwestrowych domówek. Zapraszamy widzów do szalonej i radosnej zabawy w towarzystwie największych gwiazd ESKI oraz najlepszych imprezowych hitów. Oferujemy także podróż dookoła świata oraz praktyczne porady, które pomogą każdemu przygotować się do imprezy sylwestrowej i rozpocząć Nowy Rok z dobrym samopoczuciem – dodaje Andrzej Harasim, dyrektor programowy telewizji ESKA TV.

Na antenie ESKI TV program sylwestrowy prowadzić będą Ola Kot wraz z gwiazdami poranka Radia ESKA, Krzysztofem „Jankesem” Jankowskim i Filipem „Rudanacją” Antonowiczem. Towarzyszyć im będą zaskakujący goście. Gospodarzem sylwestrowej „impreski”, która rozpocznie się o godz. 20.00 na antenie Radia ESKA będzie Jan Pirowski.

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...