Święta i Nowy Rok w Telewizji WP

Jerzy Ciszewski - 21.12.2018
78

Święta i Nowy Rok w Telewizji WP

Święta i Nowy Rok w Telewizji WP

 Najnowszy sezon Mam Talent Ameryka oraz filmy dla całej rodziny. To najważniejsze pozycje w świąteczno-noworocznej ramówce Telewizji WP. Widzowie zobaczą też serię dokumentalną o brytyjskiej rodzinie królewskiej oraz specjalne wydania programu muzycznego: Hot lista OPEN.FM.

Telewizja WP jako pierwsza w Polsce wyemituje odcinki programu Mam Talent, prosto z USA. W trzynastym sezonie najpopularniejszego w tej chwili talent show widzowie przekonają się, kto zdobędzie milion dolarów i zyska szansę występu na jednej z najbardziej prestiżowych scen Las Vegas. W walce o atrakcyjne nagrody biorą udział wokaliści, tancerze, magicy, akrobaci i komicy. Utalentowanych uczestników oceniają jurorzy Howie Mandel, Simon Cowell, Mel B i Heidi Klum. Charyzmatyczną gospodynią show jest Tyra Banks, modelka, aktorka i piosenkarka. „Mam Talent Ameryka” w Telewizji WP w każdą sobotę o godz. 19:55. Jeden odcinek Telewizja WP wyemituje także pierwszego dnia świąt o 19:55.

Od Wigilii widzowie będą mogli zaczynać dzień od familijnych filmów świątecznych. 24 grudnia pasmo rozpocznie się o 6:00, w kolejne dni aż do niedzieli, 30 grudnia, od godziny 8:00. Wśród propozycji znalazły się m.in. „Uwolnić Mikołaja”, „Gdzie jest pani Mikołajowa” i „Odwołać święta”. W wigilijny wieczór widzowie będą mogli zobaczyć „Gwiazdkę w śnieżnej kuli”, czyli historię cynicznej producentki, która uważa, że kręcone przez nią filmy świąteczne nie mają związku z rzeczywistością. Co dzieje się po rzucie kulą śnieżną będzie można dowiedzieć się już o 19:55. W pierwszy dzień świąt o 8:00 emisja „Mikołaju Ratuj”, czyli świątecznej zamiany ról ojca i syna. W tych rolach wystąpili William Baldwin oraz wyrastający na gwiazdę amerykańskiego ekranu Michael Campion, który popularność zdobywa również w produkcjach oryginalnych Netflix.

Telewizja WP wyemituje także cykl o brytyjskiej rodzinie królewskiej. To okazja, by bliżej poznać historię, jak również wszystkie wstydliwe sekrety rodziny, która jest na ustach całego świata. Od tajemnic Camilli Parker-Bowles, przez historię Kate Middleton aż po ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Królewskie pasmo w dniach 24-26 grudnia rusza o godzinie 14:00, a od czwartku, 27 grudnia, od 12:00. Tuż po dokumentach o rodzinie królewskiej emisja amerykańskiej rywalizacji „Mój dom świeci najjaśniej”, której uczestnicy przystrajają swoje domy i posesje od podjazdu po dach. W każdym odcinku jedna z rodzin wygrywa 50 tys. dolarów.

Sylwester w Telewizji WP to impreza, która zacznie się najwcześniej w Polsce. Już o 17:00 wystartuje specjalna edycja „Hot listy OPEN.FM”, programu muzycznego, który powstaje we współpracy z największym polskim radiem internetowym, OPEN.FM. Listę najpopularniejszych przebojów i najlepsze przygotowanie do sylwestrowych zabaw zapewni Michał Puzio. Już 31 grudnia od godz. 17:00 „Hot lista OPEN.FM – Before”, a w Nowy Rok od 1:00 „Hot lista OPEN.FM – Afterparty”.

Telewizja WP to światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji, autorskie programy publicystyczne i lifestylowe, a także szereg programów dokumentalnych i poradniczych, w tym niezwykle popularnych o remontowaniu i urządzaniu wnętrz. Stacja nadaje od grudnia 2016 roku. Dostępna jest jako telewizja naziemna na ósmym multipleksie (MUX8), na platformie NC+ (kanał 170) oraz w najlepszych sieciach kablowych, w tym m.in. w: UPC (kanał 158/116), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (17) oraz wielu innych.

Comments

comments

78
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...