Światowej klasy edukacja na miarę Harvardu w Polsce

Informacja Prasowa - 30.04.2019
42

Światowej klasy edukacja na miarę Harvardu w Polsce

Leadership Academy for Poland, jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa, już po raz czwarty otworzył rekrutację. Aplikacje do Akademii mogą składać osoby, które mają już osiągnięcia jako liderzy i nadal chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze. Rekrutacja potrwa do 20 maja br. Dzięki zaangażowaniu Partnerów, którzy wspierają działalność i rozwój Akademii, możliwy jest bezpłatny udział w programie.

 Misją Akademii jest tworzenie w naszym kraju edukacji na najwyższym, światowym poziomie mówi prof. dr hab. Cezary Wójcik, założyciel Leadership Academy for Poland. Różnorodność, nie tylko sektorowa, ale też światopoglądowa, płci czy wieku to absolutnie kluczowy element Akademii. Razem budujemy kapitał społeczny i łączymy Polaków.

 Najwyższa jakość i unikalna metoda edukacji

Leadership Academy for Poland (LAP) to prestiżowy program rozwoju dobrego przywództwa, realizowany z udziałem światowej sławy profesorów z najbardziej prestiżowych ośrodków edukacyjnych na świecie. Zajęcia, które odbywają się w Polsce, poprowadzą m.in. wykładowcy Uniwersytetu Harvarda i London Business School. LAP jest jedynym programem opartym na unikalnej metodzie Leadership 4D-Experience™. Uczestnicy rozwijają kompetencje przywódcze w obszarze ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) i samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).

 Wyjątkowa różnorodność uczestników

Akademia szuka kandydatów, którzy mają już doświadczenia jako liderzy i chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze. Program skierowany jest do osób aktywnie działających w sektorze biznesu, edukacji, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie lub w segmencie startupów.

 Klub alumna LAP wzorem dla Harvardu

Wykładowcy LAP, reprezentujący prestiżowe ośrodki naukowe, są pod wrażeniem rozwoju Akademii i klubu alumna (Alumni Network). Wspólnie ze współpracownikami na Harvardzie zastanawiamy się czym powinien charakteryzować się silny klub alumna. Taką formułę udało się wypracować Akademii, która opiera się na koncepcji rozwoju i uczenia się przez całe życie– mówi prof. Timothy O’Brien z Harvard Kennedy School of Government. Obecnie LAP zrzesza blisko 120 absolwentów, którzy wspólnie angażują się w projekty pozytywnie oddziaływujące na rozwój sektora nauki, kultury, organizacji pożytku publicznego, biznesu czy administracji publicznej. W tym roku w ramach Akademii powołano dedykowane sekcje, realizujące autorskie inicjatywy w obszarze nauki i kultury. Poza spotkaniami w ramach programu, tylko w tym roku zaplanowano ponad 100 wydarzeń z udziałem absolwentów Akademii.

 Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić formularz aplikacyjny, dostępny na stronie internetowejhttps://center-for-leadership.org/academy/apply/

 Program Leadership Academy for Poland wspierają partnerzy główni, m.in. Deloitte, Orange, MasterCard i Grupa Pracuj. W tym roku do grona partnerów dołączyły: PwC, Bluerank oraz Colliers.

Comments

comments

42
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...