„Światłoczułość” w Galerii Delfiny

Informacja Prasowa - 22.05.2018
248

"Światłoczułość" w Galerii Delfiny

23 maja br. Galeria Delfiny zaprezentuje wystawę zdjęć autorstwa Beaty Jarzębskiej „Światłoczułość”. Fotograficzną Triadę w jej pracach tworzą: światło, chwila, detal.  Artystka z gestów i spojrzeń układa niepowtarzalna formę. Wystawę będzie można oglądać na ścianach Galerii do 9 czerwca.

Beata Jarzębska płynie pod prąd. Nie szuka dla swojej sztuki podstaw krytycznych, nie zapuszcza się w rejony polityczne. W tworzeniu zajmuje ją tylko, a może i aż, poszukiwanie piękna. Patrzy po swojemu i dostrzega je w pozornej zwyczajności.

Na wernisaż prac Artystki zapraszamy 23 maja br. o godz. 18:30 w Galerii Delfiny przy ul. Smulikowskiego 10 lok. 2.

Beata Jarzębska – Fotografuje od początku lat 90-tych. Zaczynała w branży modowej w Paryżu i Barcelonie, gdzie realizowała sesje m.in. dla agencji Next, Metropolitan, Ford, IMG. Od początku tworzyła też własne projekty artystyczne. Zdjęcia wykonuje tradycyjnymi technikami, które poznała we Francji. Używa analogowych aparatów, powiększenia przygotowuje własnoręcznie na szlachetnych materiałach. Dzięki temu odbitki zyskują niepowtarzalny charakter. Prezentowała prace na wystawach w Polsce. Mieszka i tworzy w Warszawie.

 

Wystawę „Światłoczułość można zwiedzać w Galerii Delfiny, na ul. Smulikowskiego 10/2 od 23 maja do 20 maja br. w godzinach otwarcia Galerii: pn.-pt. 13-19; sob. 13- 18.

Galeria Delfiny to ważne miejsce na kulturalnej mapie stolicy. Powstała w 1999 roku na warszawskim Powiślu. Galeria gościła już przeszło 100 wystaw wybitnych artystów z Polski
i zagranicy, głównie z dziedziny malarstwa, tkaniny, fotografii i rzeźby. Od samego początku swojego istnienia była miejscem, w którym świat sztuki spotykał się ze światem biznesu. 

W Galerii można nie tylko kontemplować sztukę, ale również dokonać zakupu wystawionych prac. Galeria jest także miejscem organizacji wydarzeń o charakterze komercyjnym, w tym wernisaży, prezentacji czy zamkniętych spotkań świata sztuki i biznesu. Galerię wspierają: City Security oraz AM Art- Media Agencja PR.

Dodatkowych informacji udziela:                                                               

Małgorzata Serewiś

AM Art – Media Agencja PR

e-mail: [email protected],  tel.: 605 407 004

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...