Świąteczny konwój Radia ZET

Informacja Prasowa - 07.12.2022
4

8 grudnia rusza "Świąteczny konwój Radia ZET"

8 grudnia rusza „Świąteczny konwój Radia ZET”. Na jego trasie znajdzie się osiem miast w różnych częściach Polski. Konwój poprowadzi doskonale znany z anteny Radia ZET – Kamil Nosel.

W tym roku „Świąteczny konwój Radia ZET” odwiedzi najpiękniejsze Jarmarki Świąteczne. Zawita do Rzeszowa (8.12), Gliwic (9.12), Szczyrku (10.12), Ustronia (11.12), Rudy Śląskiej (15.12), Opola (16.12), Bielsko-Białej (17.12) i Wrocławia (18.12).
Dlaczego warto odwiedzić miasteczka „Świątecznego konwoju Radia ZET”? Na gości przygotowano moc atrakcji. Będzie można skosztować pyszną czekoladę z fabryki na czterech kołach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, by zaskoczyć najbliższych podczas wigilijnej kolacji, napić się rozgrzewających herbat, zaśpiewać świąteczne przeboje i kolędy w punkcie karaoke czy odwiedzić strefę animacji plastycznych z gorącą czekoladą. Na odważniejszych czekają liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania kosze prezentów, w których znajdzie się m.in.: mały sprzęt AGD, vouchery do wykorzystania na stacjach paliw Circle K, świąteczne przysmaki, czy zestawy gadżetów i upominków pod i na choinkę. A to tylko niektóre z atrakcji, które szykuje Radio ZET…
Relacje z trasy świątecznego konwoju będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET. Z Wrocławia program na żywo poprowadzi Jakub Olszewski.

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...