Świąteczny koncert „The Heart of Jazz”

Jerzy Ciszewski - 23.12.2020
208

Świąteczny koncert „The Heart of Jazz”

Świąteczny koncert „The Heart of Jazz” na żywo, dla użytkowników smartfonów i tabletów Huawei

Warszawa, 23 grudnia 2020 – Huawei zaprasza do obejrzenia niezwykłego, świątecznego koncertu „The Heart of Jazz” organizowanego przez legendarny, mediolański klub jazzowy Blue Note. Wydarzenie będzie można obejrzeć 27 grudnia o godzinie 18:00 za darmo, poprzez usługę Huawei Filmy dostępną na wszystkich smartfonach i tabletach Huawei.

Świąteczny koncert „The Heart of Jazz” będzie transmitowany w jakości full HD na żywo w 26 krajach na całym świecie.  Podczas wydarzenia wystąpią Family Gospel Voices, a całość poprowadzi gość specjalny Nick The Nightfly, popularny prezenter radiowy w Radio Monte Carlo i dyrektor artystyczny klubu Blue Note.

Dzięki technologii możemy pozostawać w kontakcie z najbliższymi oraz dzielić z nimi ważne momenty. Podobnie jest z muzyką – oczywiście doświadczenia koncertu na żywo są niezastąpione, ale doskonała jakość dźwięku i audio w Blue Note z pewnością wywołają a niezapomniane, wyjątkowe emocje – mówi Andrea de Micheli, CEO w Casta Diva Group, właściciel Blue Note Milano.

Koncert wykonany na żywo będzie można obejrzeć poprzez usługę Huawei Filmy również we Włoszech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Turcji, Rosji, Indiach, na Filipinach, w Tajlandii, HongKongu, Malezji, Singapurze, Japonii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Egipcie, Południowej Afryce, Meksyku, Kolumbii i Chile.

Usługa Huawei Filmy to autorski serwis marki, który umożliwia wypożyczanie filmów i seriali, programów dokumentalnych i informacyjnych, a także korzystanie z treści bezpłatnych na smartfonach i tabletach Huawei. Usługa wystartowała w Polsce wraz z premierą najnowszych smartfonów z flagowej serii P40 w marcu tego roku.

Z treści zamieszczonych w Huawei Filmy można korzystać w elastyczny sposób – poprzez subskrybcję lub jednorazowe wypożyczanie. Można też oglądać darmowe treści, które będą dostępne po wejściu w aplikację. Najnowsze produkcje kinowe będzie można wypożyczać na 48 godzin bez konieczności subskrybowania usługi. W bibliotece Huawei FIlmy można znaleźć treści dostarczane przez międzynarodowych i europejskich dostawców rozrywki, między innymi Rakuten TV, FilmBox, DailyMotion czy BBC News.

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...