Świąteczne wsparcie JYSK dla służby zdrowia i seniorów w trwającej pandemii.

Informacja Prasowa - 22.12.2020
165

Świąteczne wsparcie JYSK dla służby zdrowia i seniorów w trwającej pandemii.

Świąteczne wsparcie JYSK dla służby zdrowia i seniorów w trwającej pandemii.

Czas pandemii jest szczególnie trudny, a zasoby służby zdrowia zużywają się w zwielokrotnionym tempie. Dlatego firma zdecydowała się przekazać meble, pościel, koce, poduszki, prześcieradła i inne artykuły niezbędne do zapewnienia pacjentom oraz personelowi medycznemu bezpiecznych i higienicznych warunków na oddziałach, często zmagających się z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Kontynuujemy pomoc dla służby zdrowia. Walka z pandemią trwa i wiemy jak potrafi być wymagająca. Mamy nadzieję, że chociaż w tej formie przyczynimy się do polepszenia komfortu pracy służb oraz komfortu pacjentów, przebywających na oddziałach – mówi Sylwia Filimon, Kierownik komunikacji i PR, JYSK Polska. – Biorąc pod uwagę liczne obostrzenia oraz grupę bardzo narażoną na wpływ koronawirusa, zdecydowaliśmy się również wesprzeć w okresie przedświątecznym seniorów. Dołączyliśmy do akcji „Senior w koronie”, w ramach której około 100 starszych osób otrzymało wybrane artykuły. Chcieliśmy w ten sposób, chociaż w małym zakresie wspomóc ich funkcjonowanie w tym trudnym czasie – dodaje Filimon.

JYSK angażuje się lokalnie od początków swojej działalności w wielu miastach, w Polsce. Najczęściej poprzez wsparcie w formie produktowej, jak również poprzez bezpośrednie zaangażowanie pracowników w akcje charytatywne.

W ramach stałej współpracy firma wspiera Fundację AKOGO i klinikę Budzik, w której mali pacjenci są wybudzani ze śpiączki

Comments

comments

165
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...