Świąteczne kolędowanie i „Sylwester z Łazuką” w Radiu Pogoda

Informacja Prasowa - 21.12.2021
124

Świąteczne kolędowanie i „Sylwester z Łazuką” w Radiu Pogoda

Świąteczne kolędowanie i „Sylwester z Łazuką” w Radiu Pogoda

Radio Pogoda zaprasza wszystkich do wspólnego spędzania Bożego Narodzenia – dzięki specjalnym audycjom pełnym życzeń i kolęd stacja zadba o świąteczny nastrój słuchaczy. A w Sylwestra i Nowy Rok zaproponuje im nie tylko dobrą zabawę z Bohdanem Łazuką w roli wodzireja, ale też postara się przybliżyć przyszłość dzięki noworocznym wróżbom.
 
24 grudnia, czyli w wigilię dziennikarze Radia Pogoda, w tym Robert Janowski i Zygmunt Chajzer, wspólnie zaśpiewają kolędę, którą wybrali słuchacze jako swoją ukochaną w grudniowym plebiscycie stacji. Tego dnia również poznamy wyniki konkursu na Pogodną Choinkę, czyli najpiękniejsze drzewko ustrojone przez fanów Radia Pogoda.
Boże Narodzenie upłynie w Radiu Pogoda pod znakiem kolęd i świątecznych pozdrowień. W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia w godz. 10:00 – 14:00 na antenie potrwa „Świąteczny koncert życzeń” – Robert Janowski przekaże w nim najlepsze życzenia słuchaczom, łącząc ich z ukochanymi gwiazdami. Tuż potem w audycji „Kolęda na ten czas”, nadawanej od 15:00 do 18:00, Jacek Cygan i Anna Jurksztowicz opowiedzą Kubie Mędrzyckiemu o swoich ulubionych kolędach.
Drugiego dnia świąt, 26 grudnia Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na kulig. Od 10:00 do 14:00 w programie „Z kopyta kulig rwie” Skaldowie, czyli bracia Zielińscy porozmawiają z Anną Stachowską o specyfice świąt w górach, obchodach Bożego Narodzenia wczoraj i dziś, a także o tym, jak powstała najskoczniejsza polska piosenka świąteczna. Natomiast popołudniu – w godz. 14:00 – 18:00 w audycji „Narodziny gwiazdy” Łukasz Szaciłowski przypomni, w jakich warunkach rodziły się gwiazdy, które potem znała cała Polska, a nawet cały świat.
Na ostatni dzień 2021 r. redakcja Radia Pogoda przygotowała dla swoich odbiorców wyjątkową audycję z Bohdanem Łazuką w roli wodzireja. „Sylwester z Łazuką” będzie można spędzać już od godz. 20:00.
1 stycznia 2022 r. zespół rozgłośni postara się przybliżyć słuchaczom przyszłość – w audycji „Wróżby na nowy rok”, nadawanej od 10:00 do 14:00, o tym, co przyniesie 2022 poszczególnym znakom zodiaku, opowie astrolog Piotr Gibaszewski. Zaś Joanna Kruk wspomni pierwsze występy gwiazd Radia Pogoda w programie „Najtrudniejszy pierwszy krok” w godz. 14:00 – 18:00.

Specjalną ramówkę Radia Pogoda na święta Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy Rok wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...