Suzuki Boxing Challenge online

Informacja Prasowa - 10.06.2020
290

Suzuki Boxing Challenge online

Suzuki Boxing Challenge online

Już dziś w Ogólnopolskim Dniu Boksu Olimpijskiego, podjęta zostanie próba ustanowienia rekordu Polski w treningu online. Za komunikacją tego nietypowego
i wyjątkowego eventu odpowiada agencja Communication Unlimited.

CU Communication Unlimited współpracuje Suzuki Motor Poland od 2014 roku. Agencja w ramach strategii marki realizuje dla Suzuki kampanie w Internecie, prasie, TV i radiu,  oraz prowadzi działania outdoorowe oraz w social mediach. Tym razem opracowała komunikację w mediach społecznościowych wydarzenia Suzuki Boxing Challenge, czyli próby ustanowienia rekordu Polski w liczbie osób uczestniczących w treningu online.

Zajęcia poprowadzą m.in. vice-mistrz olimpijski z Moskwy Paweł Skrzecz oraz trenerzy seniorskich kadr narodowych, a razem z nimi trenować będzie cała bokserska Polska.  W evencie może uczestniczyć każdy, nie tylko osoby trenujące boks.

Suzuki Motor Poland ściśle współpracuje z Polskim Związkiem Bokserskim. Jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w tej dyscyplinie, współorganizuje wydarzenia pięściarskie oraz powołało Suzuki Top Team, czyli grupę sportowców, która została objęta wsparciem w przygotowywaniach Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Suzuki chce dostarczać pozytywnych emocji, zachęcać Polaków do prowadzenia aktywnego stylu życia i dbania o swoje zdrowie i kondycję. To przejaw konsekwentnie realizowanej strategii marki: Suzuki Way of Life.

Comments

comments

290
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...