Superfish odpowiada na trend gotowania w pandemii

Informacja Prasowa - 26.03.2021
95

Superfish odpowiada na trend gotowania w pandemii

SUPERFISH ODPOWIADA NA TREND GOTOWANIA W PANDEMII

 Marka, która jest częścią Grupy Kapitałowej Graal, stawia na przybliżenie Polkom i Polakom łatwych, pomysłowych oraz zdrowych zastosowań ryb w kuchni w jedynym tego typu serwisie tematycznym w Polsce WPLYWARYBA.pl

W serwisie WpływaRyba.pl miłośniczki i miłośnicy smacznego oraz zdrowego jedzenia znajdą porady dotyczące gotowania z wykorzystaniem ryb jako głównego składnika. Przepisy mają różny poziom trudności i czas przygotowywania. Dodatkowo, serwis będzie uzupełniany o treści edukacyjne związane ze zdrowiem, ekologią i zrównoważoną konsumpcją.

Ryba postrzegana jest jako składnik konkretnych potraw, które spożywamy od czasu do czasu, a tymczasem można ją konsumować o dowolnej porze dnia w jednej z wielu kombinacji. Dlatego na WpływaRyba prezentujemy inspirujące porady, dzięki którym swobodnie przyrządzimy pyszne i wartościowe dania rybne, szczególnie potrzebne w okresie gdy warto wzmacniać naszą odporność dzięki obecnch np. łososiu i śledziach kwasom omega i witaminie D – mówi Justyna Frankowska Członkini Zarządu w Grupie Kapitałowej Graal.

WpływaRyba.pl charakteryzuje się dużą interaktywnością. Zależało nam na stworzeniu platformy będącej nie tylko promocją zdrowej diety i smacznych propozycji marki SuperFish, ale odpowiedzią na silny trend gotowania, który pojawił się w czasie pandemii. Stawiamy na interakcję z pasjonatami kulinariów, ale również z tymi, którzy dopiero odkrywają kuchnię jako przyjazne miejsce. Wystarczy zabrać tam smartfon lub tablet i czerpać w pełni z kulinarnego świata SuperFisha – dodaje Wojciech Szejna Dyrektor ds. rozwoju i Marketingu GK Graal

Serwis regularnie pyta odwiedzających o preferencje związane z konsumpcją ryb, dzięki temu przepisy pojawiające się w nim są jeszcze bardziej dopasowane do gustów i oczekiwań dzisiejszych konsumentek i konsumentów.

SuperFish jest uznaną marką w portfolio lidera branży przetwórstwa rybnego w Europie Środkowo-Wschodniej Grupy Kapitałowej Graal, która specjalizuje się w asortymencie ryby świeżych, marynowanych, wędzonych, a także daniach gotowych.

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...