Superbet, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier, powierzył Clue PR obsługę PR-ową.

Informacja Prasowa - 31.01.2022
148

Superbet, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier, powierzył Clue PR obsługę PR-ową. Firmy rozpoczęły współpracę w styczniu 2022 r.

Superbet, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier, powierzył Clue PR obsługę PR-ową. Firmy rozpoczęły współpracę w styczniu 2022 r.

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie (dane wg. EGR Power 50 za rok 2021) i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników.
W ramach umowy warszawska agencja zajmie się media relations, pozycjonowaniem eksperckim, prowadzeniem biura prasowego, wsparciem eventowym oraz będzie współtworzyć kompleksową strategię obecności firmy w mediach społecznościowych.

Comments

comments

148
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...