„Super Express” oferuje nowe akcje specjalne w Internecie

Informacja Prasowa - 11.04.2019
291

„Super Express” oferuje nowe akcje specjalne w Internecie

„Super Express” oferuje nowe akcje specjalne w Internecie

Serwis internetowy „Super Express” we współpracy z IDMnet i Afilo oferują Partnerom oraz Klientom możliwość realizacji nowoczesnych działań z zakresu performance marketingu. Pierwsza tego typu akcja specjalna przygotowana została dla iKonta Biznes w Alior Banku.

Serwis internetowy „Super Express” we współpracy z IDMnet i Afilo przygotowały dla Alior Banku akcję pod hasłem „Załóż iKonto Biznes i zgarnij 200 zł od ‘Super Expressu’ oraz do 1500 zł od Alior Banku”. Premia w wysokości 200 złotych jest przyznawana za założenie konta przy jednoczesnym spełnieniu warunków, zgodnie z zasadami Regulaminu Akcji Konto Biznes Alior Banku. Za aktywne korzystanie z konta oraz wykonanie na nim transakcji i czynności określonych w Regulaminie promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes, użytkownik może otrzymać w ciągu roku nawet 1500 zł premii. Szczegóły akcji znajdują się na stronie https://kontobiznes.se.pl/

Od lat marka Super Express konsekwentnie buduje swoją komunikację zarówno do konsumentów, jak również do małego i średniego biznesu. Rzetelność i wysoka jakość informacji połączona z prostym i zrozumiałym językiem stanowią dla odbiorców wartość, na której można budować nowe inicjatywy biznesowe – mówi Ewa Lampart, dyrektor generalna Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.

Comments

comments

291
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...