Studio 111 rozpoczęło współpracę z Solectric GmbH Polska

Informacja Prasowa - 22.05.2019
134

Studio 111 rozpoczęło współpracę z Solectric GmbH Polska

Od 1 maja 2019 r. agencja Studio 111 wspiera dystrybutora Solectric GmbH Polska w kompleksowych działaniach z zakresu public relations oraz odpowiada za planowanie i realizację działań marketingowych. Działania PR będą prowadzone w mediach branżowych oraz lifestylowych, a także szeroko rozumianej blogosferze i social media.

Solectric GmbH Polska to polski oddział niemieckiego dystrybutora Solectric Distribution GmbH, którego historia sięga 1986 roku. Solectric stawia na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, które zostały już pozytywnie zweryfikowane przez konsumentów na czołowych, światowych rynkach. W portfolio Solectric GmbH Polska znaleźć można:

  • Roboty edukacyjne Abilix

które wspierają rozwój dzieci i młodzieży w nauce przedmiotów ścisłych, rozwijają kompetencje przyszłości jak kreatywność, logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów czy współpracy w grupie. Gwarantują efektywną naukę programowania podczas zabawy, a wszystko zgodnie z wymogami edukacji w nurcie STEAM (Science, Technology, Engineering, Art and Mathematics). Dzięki temu młodzież poznaje w praktyce podstawy matematyki, technologii, nauk przyrodniczych i inżynierii.

  • Projektory XGIMI

mobilne projektory wykorzystujące technologię LED. Za sprawą wbudowanych systemów audio Harman/Kardon lub JBL – w zależności od wybranego modelu –  zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku.  Wszystkie urządzenia obsługują wideo w rozdzielczości 4K i posiadają system operacyjny Android.

  • Drony DJI

uznawane przez wielu za najlepsze drony dla zastosowań profesjonalnych. Solectric dodatkowo dostosowuje ich działanie dla potrzeb rolnictwa oraz przemysłu. W ofercie znajdą się m. in. zestawy do monitorowania, energetyki, budownictwa, rolnictwa, leśnictwa, straży pożarnej, misji poszukiwawczo-ratowniczych, a także bezpieczeństwa publicznego.

  • Kamery Insta360

to światowy lider w zakresie tworzenia kamer, umożliwiających rejestrowanie zdjęć i filmów 360° w wysokiej rozdzielczości i strumieniowania ich do mediów społecznościowych.

  • Gimbale Moza firmy Gudsen

Tworzone przez najbardziej innowacyjną markę gimbali i innych akcesoriów do kręcenia filmów. W ofercie innowacyjne gimbale, np. Moza mini-mi z ładowaniem indukcyjnym lub Moza mini-s w funkcją selfie stick oraz profesjonalne akcesoria foto.

-Wierzymy, że oferowane przez nas praktyczne, nowoczesne i innowacyjne produkty szybko zyskają uznanie w oczach Polaków – mówi Marek Krygier, CEO Solectric GmbH Polska. –W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone urządzenia najwyższej jakości, które zdążyły już zaskarbić sobie sympatię milionów osób na całym świecie i cieszą się bardzo dobrą renomą – dodaje.

-Jesteśmy dumni z tego, że firma Solectric postanowiła zaufać właśnie naszej agencji. Doświadczenie pracowników Studio 111 z pewnością pomoże Solectric GmbH Polska osiągnąć założone cele i sukces na wymagającym polskim rynku – mówi Maciej Piotrowski – Wiceprezes Studio 111.

Więcej szczegółów na temat Solectric GmbH Polska oraz oferty produktowej dystrybutora znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej, pod adresem: http://www.solectric.pl/.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...