Studio 111 rozpoczęło współpracę z Candy Hoover Polska

Informacja Prasowa - 05.03.2019
190

Studio 111 rozpoczęło współpracę z Candy Hoover Polska

Studio 111 rozpoczęło współpracę z Candy Hoover Polska

Od stycznia 2019 r. agencja Studio 111 wspiera Candy Hoover Polska w kompleksowych działaniach  z zakresu public relations. Działania PR prowadzone będą głównie w mediach branżowych, technologicznych oraz lifestylowych, a także szeroko rozumianej blogosferze.

Candy Hoover Polska wchodzi w skład światowego koncernu produkującego urządzenia AGD. Oferuje pełen zakres zaawansowanych technologicznie urządzeń wolnostojących jak i przeznaczonych  do zabudowy o doskonałych parametrach eksploatacyjnych. Ciągłe udoskonalenia, które grupa Candy Hoover wprowadza w swoich nowych produktach, mają na celu poprawę jakości życia ludzi.

„W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone urządzenia najwyższej jakości, które zdążyły już zaskarbić sobie sympatię milionów osób na całym świecie i cieszą się bardzo dobrą renomą.” – mówi Daniel Malak Country Manager Candy Hoover Polska. „Wierzymy,  że w najbliższym czasie oferowane przez nas produkty zyskają jeszcze większe uznanie w oczach Polaków.” – dodaje.

„Jesteśmy dumni z tego, że firma Candy Hoover Polska postanowiła zaufać właśnie naszej agencji. Doświadczenie pracowników Studio 111 z pewnością pomoże Jej osiągnąć założone cele i sukces na wymagającym polskim rynku.” – mówi Maciej Piotrowski – Wiceprezes Studio 111

Comments

comments

190
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...