Studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej”

Informacja Prasowa - 21.10.2020
83

Studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej"

Od środy, 21 października 2020 r. studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej”. Oprócz dostępu do treści na stronach Wyborcza.pl w atrakcyjnej cenie otrzymają oni także dodatkowe zniżki lub promocyjne kody od partnerów „Wyborczej” - Legimi, TIDAL, FlixBusa i Orange Flex. 

Od 21 października do końca listopada br. na stronie wyborcza.pl/studentaktywna będzie specjalna oferta Wyborczej dla studentów. Każda osoba posiadająca e-mail w domenie studenckiej może aktywować prenumeratę cyfrową dziennika w korzystnej cenie – pakiet podstawowy kosztuje 5 zł przez pierwsze dwa miesiące korzystania, a następnie 10 zł miesięcznie, zaś pakiet premium – 10 zł przez pierwsze 2 miesiące, a później 15 zł miesięcznie.  

Dodatkowo na nowy semestr studenci otrzymają wyjątkowe benefity od partnerów Wyborcza.pl:

  • od TIDAL- 2 miesiące bezpłatnego, nielimitowanego dostępu do muzyki w najwyższej jakości dźwięku HiFi. W kolejnych miesiącach opłata wyniesie 39,99 zł; w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.
  • od Legimi – kod na wybrany ebook lub audiobook ze specjalnej oferty 20 książek na jesienne wieczory.
  • od FlixBusa– jednorazowy kod obniżający wartość ceny biletu o 15% (zniżka dotyczy całego zamówienia).
  • od Orange Flex– dowolny plan komórkowy za 1 zł przez pierwszy miesiąc dla nowych użytkowników Orange Flex oraz bezpłatny pakiet dodatkowych 100 GB ważny przez 180 dni dla nowych i obecnych użytkowników Flexa

Nowa oferta subskrypcyjna Wyborcza.pl dla studentów będzie promowana na łamach dziennika i w serwisie, a także na profilach „Gazety Wyborczej” w mediach społecznościowych.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie wyborcza.pl/student. 

Comments

comments

83
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...